Laukiate LEGO dovanų po Kalėdų eglute? Dalyvaukite!

Kalėdų Senelis ieško pagalbininkų, galinčių perduoti LEGO rinkinius apie juos svajojantiems vaikams.

Jei žinote tokių ir norite tapti Kalėdų Senelio pagalbininkais, sudalyvaukite LEGO žaidime!

KAIP DALYVAUTI ŽAIDIME:

Paprastai: komentaruose po šiuos straipsniu arba „Tėvų Darželio“ Facebook paskyroje po žaidimą skelbiančiu įrašu įrašykite norimo LEGO rinkinio pavadinimą (pavyzdžiui, #3 LEGO DUPLO Kalėdų Senelio žiemos šventė).

KAIP IR KADA SKELBSIME LAIMĖTOJUS:

Burtų keliu išrinksime 4 laimėtojus, kurie gaus po vieną pageidautą LEGO rinkinį.

Laimėtojus paskelbsime 2017.12.07 ir paskelbsime komentaruose po šiuo straipsniu bei FB paskyroje.

Su laimėtojais susisieksime ir asmeniškai, jie per 48 val. nuo paskelbimo turės pateikti kontaktinius duomenis, būtinus dovanėlės pristatymui per kurjerių tarnybą. Dovanėlės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Šių duomenų negavę, laimėtoją trauksime iš naujo.

LEGO DOVANOS:


#1 LEGO Friends Slidinėjimo kurorto čiuožykla

Vaiko amžius: 6 - 12 metų

Apie rinkinį: Šiame 307 dalių rinkinyje draugai Stefa ir Neitas susitinka slidinėjimo kurorto čiuožykloje ir pramogauja ant ledo: šoka, žaidžia ledo ritulį, o sumanę pailsėti mėgaujasi gardžiu kalėdiniu riestainiu. Be to, turėsite sukonstruoti sceną, kurioje Neitas pagros saksofonu.


#2 LEGO City Mobilusis valdymo centras

Vaiko amžius: 6-12 metų

Apie rinkinį: svajojantiems tapti policininkais ir gaudyti sukčius - maža, ką, gal net ir Kalėdas sumaniusius pavogti! Du nusikaltėlius padės sučiupti šuo ir daugybė technikos: sunkvežimis, motociklas, palydovinės antenos ir kita techninė įranga.


#3 LEGO DUPLO Kalėdų Senelio žiemos šventė

Vaiko amžius: 3-5 metai

Apie rinkinį: 45 dalių rinkinys mažųjų motorikos ir konstravimo įgūdžių lavinimui, iš kurių pastatysite kalniuką, sniego senį ir kalėdinę eglutę ir laukite rogėmis atvykstančio Kalėdų Senelio.


#4 LEGO DUPLO® dovanų rinkinys „Viskas viename"

Vaiko amžius: 1.5 - 5 metai

Apie rinkinį: tai rinkinys 30 įvairių LEGO® DUPLO® kaladėlių, kurias vaikas gali konstruoti ir perkonstruoti. Rinkinys sudėtas į tvirtą, legendinę LEGO® dėžę, kurią vasarą tikrai norėsite pasiimti į paplūdimį!