Makalius ir Greta apie keliones: iššūkių skrendant su vaiku – apstu

Įspūdžių iš vieno karto apie šalį nesusidarysi Įspūdžių iš vieno karto apie šalį nesusidarysi

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas Urbonas sveikinasi jau 67-ąjį kartą. Ir sako: šįkart – kiek kitaip. Nauja aplinka – naujos mintys, ir dar geresnės laidos bei atviresni pašnekovai.

Kaip visada, „Tėvai paprastai“ atvirai ir su nuostabiais švečiais. Šįkart bendraujame su nuomonės formuotoja, keliaujančia vizažiste, mama Greta Misiule ir kelionių guru Rimvydu Širvinsku-Makaliumi.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Plačiau skaitykite:

Makalius: „Jau buvome Graikijoje, nesiūlykite“

Makalius ir Greta vieningai pritaria, kad įspūdžių iš vieno karto apie šalį nesusidarysi. Rimvydas tyliai pyksta ant tų, kurie sako: „Žinote, tik į Graikiją nesiūlykite, nes Koso saloje mes jau buvome.“ Kelionių organizatorius šypsodamasis stebisi: juk Graikija turi daugiau kaip šimtą salų, o į dešimt jų ir iš Lietuvos galima nuskristi! Apmaudu, sako Rimvydas, kad žmonėms svarbu „tik užsidėti varnelę telefono appse: Greece – jau pabūta“.

Tevai paprastai Simonas Greta MakaliusSimonas Urbonas, Greta Misiulė, Rimvydas Širvinskas-Makalius

Trimetė Milėja aplankiusi jau 18 šalių

Greta šypsosi, kad buvo kovidas, kitos nepalankios aplinkybės, tačiau jos vos trejų dukra Milėja jau aplankiusi net 18 šalių. „Gyvenime man pagrindinė esmė, laimė, siekis – kelionės, tai ir dukrytę noriu užauginti tokio paties požiūrio, plėsti jos pasaulėžiūrą ir išugdyti įprotį keliauti, – sako moteris. – Dar prieš nėštumą sakiau, kad kai turėsiu vaikų, kad ir kaip bus sunku, kad ir kaip atrodys negaliu, aš bandysiu su juo iškeliauti. Gimė dukrytė, ir jai sulaukus dviejų mėnesių aš iškart susiplanavau kelionę.“

Plačiau skaitykite:

„Pirmą kartą skrendant su vaiku – jaudiniesi“

Moteris prisimena pirmą kelionę su vaiku: pilvo diegliai, mergytė nemiegojo, o mama nuolat jaudinosi lėktuve dėl kitų žmonių ramybės... Bet, sako Greta, ilgainiui sutari su savimi: viskas čia gerai, žmonės visame pasaulyje skraido, visi turi vaikų ir visų vaikai verkia. Paklausta Makaliaus, ar žmonės nepatenkinti, kai vaikas lėktuve verkia, Greta prasitaria, kad būna visko: „Iš tiesų matai, kai žmonės žvilgčioja.“

Apie keliones ir jų planavimą su vaikais kalbamės su Greta Misiule ir Makaliumi „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:58 – pati pirmoji kelionė

06:53 – pirmas įspūdis apie šalį

09:09 – šalys, į kurias norisi grįžti

12:45 – kelionės su vaikais ir be jų

19:15 – kaip ir kur keliauti su mažais vaikais

27:42 – gali keliauti bet kur

30:46 – Lietuvoje gera gyventi

33:01 – baimės keliauti

36:06 – Gretos patarimai keliaujant

40:58 – 100 % suplanuotos kelionės

43:51 – kiek keliauja lietuviai

48:27 – nuotykiai kelionėse

Susiję straipsniai

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą išgirdo: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Sutuoktinių pažinties istorija – ypatinga. Moteris prisipažįsta, kad niekada net nepagalvojo, kad su menininku galėtų kurti šeimą.

4 vaikų mama Reda apie šeimos finansus: „Reikia pinigų, ir jie atsiranda“

Redos istorija atskleis, kaip kartais nemokėjimas valdyti laiko ar nesikalbėjimas gali griauti šeimos santykius. Visos šeimos panašios.

Augustė apie sūnaus auklėjimą: „Mamos žodis ne yra ne“

Augustė, paklausta, kaip pavyksta sutarti su sūnumi, sako, būna visko, tačiau džiaugiasi, kad tas vertybes, kurias nori įskiepyti, pavyksta.