Makaronai su kreminiu sūrio padažu (Mac&Cheese)

Ingredientai: makaronų (kriauklelių, kaspinėlių arba vamzdelių) - 250 gramai, tarkuoto kietojo sūrio - 1 sauja, Česnako - 1 skiltelė, Miltų - 3 valgomieji šaukštai, Sviesto - 40 gramai, Pieno - 500 mililitrai.

Makaronus išvirkite. Dideliame, nesvylančiame puode ištirpinkite sviestą, berkite miltus ir nuolat maišant kepinkite apie 3-5 minutes. Tada pilkite pieną ir vis pamaišykite iki kol jis užvirs. Įspauskite česnako, įdėkite prieskonių ir virinkite dar apie 8-10 minučių iki kol masė patirštės. Išjunkite viryklę. Palaukite kelias minutes ir berkite tarkuotą sūrį, permaišykite. Sūriui išsilydžius į puodą sukrėskite virtus makaronus. Permaišykite. Galima papildomai įpjaustyti kumpio, šoninės. Patiekite su daržovių salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.