Makaronai su krevetėmis, lašiša ir brokoliais grietinėlės padaže

Ingredientai: Makaronai - 400 gramai, Krevetės - 100 gramai, Lašiša (sūdyta arba šviežia) - 100 gramai, brokolis - 100 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakai - 2 skiltelės, Grietinėlė - 150 mililitrai, Sviestas - 20 gramai.

Makaronus išvirkite pagal nurodymus ant pakelio. Nepervirkite. Brokolį išskirstykite smulkiais žiedynais, juos minutėlei sudėkite į verdantį vandenį. Perliekite šaltu vandeniu ir atidėkite. Svogūną supjaustykite kubeliais, česnaką labai smulkiai sukapokite. Svogūnus ir česnakus pakepinkite išlydytame svieste iki kol suminkštės. Tuomet sudėkite nuvalytas ir atitirpintas (jeigu naudojate šaldytas) krevetes ir gabaliukais pjaustytą lašišą. Viską porą minučių patroškinkite, troškinimo laikas priklauso nuo to ar naudojate šviežias ar šaldytas krevetes, sūdytą ar žalią žuvį. Pagardinkite druska (jos gali ir nereikėti, jeigu lašiša sūdyta) ir pipirais. Supilkite grietinėlę, užvirinkite. Sudėkite apvirtus brokolius, atsargiai permaišykite ir išjunkite kaitrą. Uždenkite dangčiu ir porai minučių palikite. Pasiruoštą padažą sumaišykite su makaronais ir tiekite. Mėgstantys aštriau gali užsiberti džiovinto čili pipiro. Tiekiant taip pat galima užberti tarkuoto sūrio.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.