Mamos balso terapija – galia vaiko sutrikimams gydyti

Reklaminis partnerio turinys
Vaikas dalyvauja mamos balso terapijos seanse Microgen | Shutterstock.com

Kartais atrodo, kad mamos sekamos lopšinės turi stebuklingų galių: gali nuraminti, pagydyti, pripildyti meilės. O jeigu mamos balso galią panaudotume tam tikriems sutrikimams gydyti? Stebuklai? Ne, tiesiog mokslu pagrįsta mamos balso terapija, kurią vienintelė Lietuvoje taiko Vaiko raidos klinika.

Kokia mamos balso terapijos pradžia?

Prancūzų nosies ir ausų ligų gydytojas, profesorius Alfredas Tomatis teigė, jog ausis – tai smegenų variklis. Tyrinėdamas ausų, smegenų, kūno ir psichikos tarpusavio ryšį, mokslininkas sukūrė itin veiksmingą metodą, skirtą plačiam sutrikimų spektrui gydyti. 

Terapijos principas – stimuliuoti smegenis mamos balsu

Smegenys stimuliuojamos žemo ir aukšto garso dažnių kaita, kurių stiprumas yra nuolat mažinamas arba didinamas, neleidžiant smegenims atsipalaiduoti. Per ausį perduodami impulsai keliauja į smegenis ir suaktyvina jų veiklą. Vaikas lyg grąžinamas į mamos įsčias, kur pradėjo formuotis neuronų jungtys – taip vaiko smegenys stimuliuojamos atkurti prarastas ar nesusidariusias jungtis pačioje pradžioje. Ši terapija skirta visiems ir gali būti taikoma kūdikiams nuo dviejų mėnesių amžiaus.

Kokiais atvejais gali padėti mamos balso terapija?

Spektras, kam gali būti taikoma ši terapija, – didžiulis. Terapija padeda vaikams su vystymosi vėlavimu, mokyklos ir mokymosi sunkumais, kalbos sutrikimais, komunikacijos ir psichologinėmis problemomis, disleksija ar diskalkuliacija, ADHD ar ADD, vestibuliariniu sutrikimu, Dauno sindromu, autizmo spektro sutrikimu, genetiniais sutrikimais, miego problemomis ir kita.

Išbandykite mamos balso terapiją nemokamai!

Visi tėvai žino: geriausia, ką mes galime padovanoti savo vaikui, – tai kuo visavertiškesnis gyvenimas. Mamos balso terapija – vienas iš būdų suteikti savo vaikui daugiau galimybių džiaugtis vaikyste ir planuoti šviesesnę ateitį. 

Taigi jei dar nesate išbandę mamos balso terapijos, nepraraskite progos, juolab kad galite ją gauti nemokamai! Kaip? Du būdai:

Jei turite papildomų klausimų, mielai atsakysime [email protected].

Laukiame vaikučių iš visos Lietuvos!