Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Mamos Zodiako ženklas Avinas Garbash Varvara | Shutterstock.com

Avino ženklo mamos stiprybės

Avino ženklo mamos – gana aktyvios, ryžtingos, atkaklios, pasitikinčios savimi, stiprios ir bebaimės.

Avino ženklo mamos silpnybės

Noras konkuruoti, pyktis, įkyrumas, tuštybė, susitelkimas į save. Šio ženklo mamos yra reiklios, vaikų nelepina, tad net ir mažyčius kūdikius jau laiko pakankamai savarankiškomis asmenybėmis, o paaugusiems vaikams kartais suteikia netgi per daug laisvės priimti sprendimus.

Po Avino ženklu gimusios garsenybės

Reese Witherspoon, Sarah Jessica Parker, Jennifer Garner, Kourtney Kardashian, Kate Hudson, Mariah Carey, Celine Dion, Victoria Beckham.

Avino ženklo mamos auklėjimo stilius

Mama Avinas savo vaikams skiria daug dėmesio, bet kartu augindama vaikus ji sugeba nepamiršti ir savęs, rasti sau laiko. Viską puikiai „sustyguoti“ mamai Avinui padeda aiškus dienotvarkės planavimas.

Vaikams po šiuo ženklu gimusios mamos suteikia pakankamai pasirinkimo laisvės, nuo pat mažų dienų augina asmenybes, todėl tai – puiki pradžia būsimajai vaikų karjerai. Nuo pat kūdikystės jaučiama, kad po Avino ženklu gimusi mama ir jos kūdikis – dvi atskirtos asmenybės.

Po Avino ženklu gimusios mamos viską gyvenime vertina kaip ėjimą į mūšį: galbūt taip yra dėl to, kad jas valdo karštoji raudonoji planeta Marsas. Bet kokiu atveju jos, eidamos mamų pareigas, stengiasi palikti savo pėdsaką ir vaikams padaryti didesnę ar mažesnę įtaką. Šio ženklo mamos – pasitikinčios savimi, ir visai nesvarbu, kad jų firminė suknelė šiuo metu ištepta tyrele.

Joms būdingas jaunatviškumas, gebėjimas įsijausti į jauno žmogaus problemas, todėl šios mamos dažnai tampa geriausiomis savo vaikų draugėmis.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia: