Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.) (3)

Mamos Zodiako ženklas Mergelė Garbash Varvara | Shutterstock.com

Mergelės ženklo mamos stiprybės

Organizuotumas, aukštas IQ, skrupulingumas, rūpestingumas.

Mergelės ženklo mamos silpnybės

Nerimastingumas, neurozė, polinkis per daug analizuoti situaciją.

Po Mergelės ženklu gimusios garsenybės

Salma Hayek, Beyonce, Faith Hill, Jennifer Hudson, Shania Twain, Nicole Richie.

Mergelės ženklo mamos auklėjimo stilius

Mergelė yra analitinis ženklas, kuriam būdingas perfekcionizmas ir itin aukšti standartai – tiek sau, tiek kitiems žmonėms. Ir nors šios savybės – tikrai puikios, vaikams ne visuomet malonu išgirsti frazę: „Mama žino geriausiai.“

Apskritai mamos Mergelės – įdomių kontrastų derinys. Motinystė sustiprina šio ženklo mamoms būdingą tvarkingumą ir planavimo bei valdymo įgūdžius. Tiek pačios Mergelės, tiek ir jos vaikų gyvenimai – puikiai suplanuoti.

Po Mergelės ženklu gimusioms moterims motinystė leidžia galutinai subręsti, susikoncentruoti ir tapti nuosekliomis asmenybėmis. Vienos Mergelės puikiai sugeba susidoroti su motinystės iššūkiais, kitoms prireikia daugiau mokytis, ypač kai pažeidžiama jų asmeninė erdvė (visa tai auginant vaikus – sunkiai išvengiama).

Kartais mamoms Mergelėms sudėtinga atitrūkti nuo savo pomėgių ir ugdyti vaiką, ypač kai ugdomosios veiklos nėra artimos jų sielai, bet jos be vargo savo grojaraštį, kuriame iki šiol vyravo roko stiliaus dainos, pakeičia vaikiškų dainelių ar lopšinių rinkiniu.

Po Mergelės ženklu gimusios mamos moka ir atsipalaiduoti, nes jas valdo Šaulys – kelionių, nuotykių, išminties ir aukštesnio intelekto ženklas. Tai sudaro atsvarą nerimui ir siauram požiūriui, leidžia pamatyti platesnį vaizdą ir labiau pasitikėti savo vaikais, atveria humaniškesnę filosofinę motinystės pusę, leidžiančią motinystę vertinti kaip didelį nuotykį.

Mergeles galima vadinti netoksiškomis, sveiką gyvenseną puoselėjančiomis mamomis. Jos siekia užtikrinti, kad vaikų mityba būtų kuo sveikesnė, ugdo sveikos gyvensenos įpročius, daug domisi vaikų priežiūra, todėl šia tema be vargo galėtų rašyti tinklaraštį.

Mergelės mamos mėgsta su vaikais leisti laiką lauke ir aktyvų laisvalaikį: joms patinka žygiai, važinėti dviračiais ar drauge su vaikais sodinti daržą. Jos – ir puikios šeimininkės, dažnai paeksperimentuojančios virtuvėje. 

Mergelės nesiekia tobulybės, bet tikrai yra geros mamos, visiškai patenkinančios vaikų poreikius, parodančios kryptį, kuria judėti, tačiau vengiančios viską padaryti už savo vaikus.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Kristinamm prieš 3 m.

  Tikrai tiesa!

 2. ALch3mija
  ALch3mija prieš 3 m.

  Kaip prajuokino, kad paminėta roko muzika, nes tai tikrai mano aistra, ypač 80s rokas

 3. User has not uploaded an avatar
  mjonik prieš 2 m.

  50% / 50%