Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Mamos Zodiako ženklas Vandenis Garbash Varvara | Shutterstock.com

Vandenio ženklo mamos stiprybės

Linksmumas, ryžtingumas, pomėgis laužyti stereotipus, maištauti, eksperimentuoti.

Vandenio ženklo mamos silpnybės

Spontaniškumas, nenuspėjamumas, nuotaikų kaita.

Po Vandenio ženklu gimusios garsenybės

Sheryl Crow, Minnie Driver, Elizabeth Banks, Alicia Keyes, Denise Richards, Sarah Palin.

Vandenio ženklo mamos auklėjimo stilius

Vandenis – amžinos jaunystės ženklas, gal todėl mamos Vandeniai mėgsta eksperimentuoti ir pritaikyti skirtingus auklėjimo modelius. Kiti tai gali palaikyti nuoseklumo stygiumi, tačiau mamos Vandenės tik tokiu būdu atranda, kas tinka ir joms, ir vaikams.

Vandenės mamos stengiasi, kad jų vaikai jaustųsi saugūs ir siekia sukurti palankią aplinką augti, tačiau joms labai sunku visu 100 proc. atsiduoti motinystei: jei dėl jos tenka aukoti pomėgius ir ankstesnį gyvenimo būdą, šio ženklo atstovės praranda gyvenimo džiaugsmą. Todėl reikia ieškoti balanso tarp buvimo mama ir asmeninių poreikių. Jos nebus tobulos namų šeimininkės, o tokiomis tapusios jausis tarsi pakliuvusios į spąstus.

Po Vandenio ženklu gimusios mamos vertina laisvę, todėl yra linkusios laikytis sau patogaus rimto ir nustatyti savas taisykles. Jos moko vaikus džiaugtis jų individualumu ir skirtumais, būti tolerantiškus ir puoselėja jų vartotojišką atsakingumą. Joms nesvetimos savanorystės ir labdaros idėjos. Ir nors po šiuo ženklu gimusios mamos kartais yra ekstremalios ir linkusios elgtis ekscentriškai, daugelis jų moka atjausti ir turi pakankamai švelnumo.

Vandenis – draugystės ženklas, todėl po juo gimusios mamos su vaikais elgiasi kaip su sau lygiais bendraamžiais. Tačiau nustatyti ribas – būtina, nes tai leidžia vaikams jaustis saugiems.

Vandenius valdo nenuspėjamasis Uranas, todėl jų nuotaika dažnai kinta. Šio ženklo mamos dažnai vadovaujasi savo impulsais, todėl joms ne problema – net ir dažnas romantinių partnerių keitimas. Jų klajokliškas gyvenimo būdas gali nemenkai iš vėžių išmušti vaikus, todėl mamoms Vandenėms reikia stengtis išlikti tvirtoms, nuoseklioms.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.