Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Mamos Zodiako ženklas Vėžys Garbash Varvara | Shutterstock.com

Vėžio ženklo mamos stiprybės

Jautrumas, geras skonis, atsidavimas šeimai, sentimentalumas.

Vėžio ženklo mamos silpnybės

Per intensyvi globa, nuotaikų kaita, baimė, pavydas.

Po Vėžio ženklu gimusios garsenybės

Princesė Diana, Pamela Anderson, Courtney Love, Jessica Simpson.

Vėžio ženklo mamos auklėjimo stilius

Po Vėžio ženklu gimusios mamos turi ypač stiprų motinystės instinktą, kuris pasireiškia jau nuo mažų dienų prižiūrint jaunesnius brolius ir seseris, rūpinantis gyvūnais ir t. t. Tad daugeliui jų šeima – gyvenimo pagrindas ir tikrasis pašaukimas.

Po Vėžio ženklu gimusios mamos netgi galėtų gimdyti namuose, dirbti dulomis ir žindyti kūdikį taip ilgai, kaip joms priimtina, nekreipdamos dėmesio į aplinkinių replikas. Jos puikiai jaučiasi daug laiko praleisdamos namuose, besirūpindamos vaikais. Jos turi puikią intuiciją, kaip sukurti patogius ir gražius namus.

Jos į santykius su vaikais investuoja daug laiko ir jėgų vildamosi, kad taps vaikų geriausiomis draugėmis ir jų patikėtinėmis visą gyvenimą. Tiesa, kartais šio Zodiako ženklo mamoms sudėtinga jausti ribas, tad jų elgesys gali išaugti į perdėtą globą.

Susilaukus kūdikio, gali šiek tiek nukentėti po Vėžio ženklu gimusios mamos socialinis gyvenimas, ypač turint omenyje, kad Vėžiai yra drovūs ir santūrūs. Tačiau susilaukusios vaikų šio Zodiako ženklo mamos mielai bendrauja su kitais tėvais, ypač tais, kurių požiūris į mokymą, drausmę bei vaikų mitybos ypatumus sutampa su jų. Po Vėžio ženklu gimusios mamos lengvai neužmezga draugysčių su kitais tėvais, tačiau jei pavyksta užmegzti ryšį, jis – ilgalaikis. Jos pasitikėjimą parodo kažką pakviesdamos į svečius – į jų šventovę aplinkiniams patekti nėra taip jau paprasta.

Taigi, apibendrinus, motinystė Vėžio ženklo atstovėms padeda atsikratyti įvairių kompleksų ir baimių, užmegzti pažintis, susirasti naujų draugų.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.