„Mažylių klubas“ – visiems atsakingai taupantiems tėvams (video)

Vaikas deda monetą į kiaulę taupyklę Maria Sbytova | Shutterstock.com

Partnerių turinys

Tėveliams svarbu rūpintis vaiko ateitimi nuo pat pirmųjų jo gyvenimo akimirkų. Tačiau jie nori, kad šis rūpinimasis būtų paprastas ir lengvas. Taigi nuo ko pradėti ir kaip sulaukti naudos, kuri būtų akivaizdi?

Kviečiame patikėti dalį savo kasdienių rūpesčių parduotuvėms „Maxima“ ir dalyvauti lojalumo programoje „Mažylių klubas“, kad niekas netemdytų gražių tėvystės akimirkų, o mažylis bus aprūpintas viskuo. Taupome kartu. Lengvai ir paprastai.

Kas yra „Mažylių klubas“?

„Mažylių klubas“ – taupančios šeimos lojalumo programa, specialiai sukurta, kad tėvystė ir vaikystė būtų lengvesnė. Lojalumo programa siūlo naudotis specialiais ilgalaikiais pasiūlymais kiekvienai šeimai, turinčiai vaikų iki 10 metų. Įstoję į „Mažylių klubą“ tėvai naudojasi išskirtiniais pasiūlymais. „Mažylių klubas“ – visa tai, ko reikia jums ir jūsų kūdikiui. Kasdien. Pigiau.

Kokias nuolaidas suteikia lojalumo programa „Mažylių klubas“?

Iki mažylio 10-ojo gimtadienio taupantys tėvai gauna nuolatines nuolaidas, asmeninius pasiūlymus kiekvieną mėnesį, sulaukia specialių pasiūlymų ir mažylio gimtadienio proga.

Jei šeimoje auga mažylis...

  • iki 3 metų: džiaugsitės sulaukę specialių nuolaidų ir nuolatinių pasiūlymų įsigyti kūdikių maisto, sauskelnių, drabužėlių, kūdikių aksesuarų ir kitų ypač naudingų prekių mažajam;
  • nuo 3 metų iki pat 10-ojo vaiko gimtadienio sulauksite specialių pasiūlymų įvairiems drabužiams, kojinėms, kanceliarinėms prekėms ir pan.

„Mažylių klubo“ naudos ir nuolaidos naudingos visiems taupyti norintiems šeimos nariams: tėčiui, mamai, net – seneliams! Taigi įstoti gali visi.

Kaip įstoti į „Mažylių klubą?

Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai užsiregistruoti „Mažylių klube“ AČIŪ paskyroje. Ir jūs iš karto dalyvaujate programoje bei galite pradėti sėkmingai naudotis „Mažylių klubo“ pasiūlymais parduotuvėse „Maxima“ su savo AČIŪ kortele.

Šeimos taupo kartu su „Mažylių klubu“

„Mažylių klubo“ pasiūlymų nauda ypač džiaugiasi Modestos ir Žygimanto Dijokų šeima. Užsiregistruokite ir pradėkite taupyti jau dabar ir jūs. Mažiau pinigų išleidę vaiko pirkiniams kur kas daugiau sukaupsite jo ateičiai. Su „Mažylių klubu“ taupyti ne tik smagu, bet ir naudinga!

Kaip gera taupyti ir sutaupyti. Apie išskirtines „Mažylių klubo“ naudas ir šypsenas sutaupius:

Susiję straipsniai

Kaip pradėti medituoti? (video)

Net ir neilga kasdienė meditacija padeda pailsėti ir nurimti, todėl ją tikrai verta išbandyti mažus vaikus auginantiems tėvams.

Kaip teisingai naudoti apsaugines kaukes? (video)

Šias taisykles paruošėme, remdamiesi Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacija.

Linkime saldžių sapnų! Ką daryti, kad vaikai ramiai miegotų? (video)

Septintojoje „Tėvų darželio“ TV laidoje linkėjome saldžių sapnų ir apie ramų miegą kalbėjomės su miego konsultante Dovile Šafranauske.