Mažylių žurnalo KUTIS žaidimas (263)

Partnerio turinys

„Kutis“ – pirmasis mažylių žurnalas, skirtas pačiam mažiausiam, 2–4 metų šeimos nariui.

„Kutis“ džiugina, stebina ir svarbiausia – lavina.

Apie žurnalą „Kutis“:

1. Ugdo vaikus dirbti savarankiškai. Užduotys pateiktos simbolių ir piešinių pagalba.
  2. Kiekviename numeryje lavinami skirtingi įgūdžiai: smulkioji motorika, dėmesio koncentracija, mąstymas, pastabumas, atmintis, kūrybiškumas, vaiko riešo ir rankos judesių, akių ir rankos koordinacijos stiprinimas  bei pagalba vaikui ruošiantis tam etapui, kai jis susidomės raidėmis ir skaičiais bei pradės mokytis juos rašyti.
  3. Moko skaityti (nors žunalas be parašytų žodžių!). Kiekviename puslapyje rasite skirtingą situaciją. Jų pagalba mažyliai mokosi atpažinti simbolius, gyvūnus, emocijas, aplinkas, o komentuodami paveikslėlius – kurti istorijas. Tai yra pirmieji žingsniai skaitymo link.
  4. Užduotys nuosekliai sudėtingėja. Pradėję nuo mėgstamiausių lipdukų po truputį mažyliai atliks vis sudėtingesnes užduotis.

Aktualu tėveliams

• Žurnalas „Kutis“ leidžiamas kiekvieną mėnesį (liepos – rugpjūčio numeris bendras).
  • Užsisakyti prenumeratą galite ČIA.

Laimėkite 3 žurnalo „Kutis“ leidinius

Komentaruose parašykite, kodėl norėtumėte laimėti žurnalą „Kutis“. Tai bus jūsų bilietas burtų traukime.

Apie žaidimą

1. Žaidimas vyksta 2020.03.21 – 2020.03.29.
  2. 5 laimėtojai, išrinkti burtų keliu, komentaruose bus paskelbti 2020.03.30.
  3. Su laimėtojai susisieksime asmenine žinute TD paskyroje.
  4. Jei laimėtojas per žinutėje nurodytą laiką neatsilieps, į jo vietą bus renkamas naujas laimingasis.
  5. Nuomonę, kodėl norite laimėti mažylių žurnalą „Kutis“ galite keisti tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinė paraiška.

Sėkmės!

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.