Horoskopas 2022 metams ir pagrindiniai patarimai: kam metai bus sėkmingi?

Meilės horoskopas 2022 metams Siam Vector | Shutterstock.com

Vandens Tigro metai – puikus laikas romantiniams santykiams kurti. O tai reiškia, kad vienišiai pagaliau turės galimybę surasti savo antrąją pusę. Juk tigras yra plėšrūnas, medžiotojas iš prigimties.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį skirtingiems Zodiako ženklams, norintiems iš meilės medžioklės grįžti su išsvajotuoju grobiu?

Zodiakas Avinas

Avinas

Jūsų meilės reikalai šiais metais bus itin aktyvūs. Pasitelkite savo įgimtą žavesį ir pirmyn į paieškas! Truputis šypsenų, komplimentų priešingai lyčiai ir flirto (tik nepersistenkite!) tikrai nepakenks. Šie metai jums itin palankūs, todėl sakykite „taip“ naujoms, vertoms dėmesio galimybėms ir pasiūlymams.

Jei jau turite antrąją pusę – stenkitės mažiau kritikuoti ir kelti mažiau reikalavimų. Dažniau nusišypsokite, apkabinkite savo mylimą žmogų ir pasakykite ką nors gražaus.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Zodiakas Jautis

Jautis

Turėsite tiek svarbių reikalų, kad apie meilės reikalus veikiausiai nė negalvosite. Visa galva pasinersite į kitus rūpesčius, o tai gali neigiamai paveikti jūsų santykius su antrąja puse. Bet nenusiminkite: dauguma Jaučių sėkmingai pereis šį išbandymą ir jau metų pabaigoje džiaugsis puikiais, dar labiau sustiprėjusiais romantiniais santykiais.

Jei esate vienišas, nestovėkite vietoje. Dirbkite ne tik pagal darbo sutartį, bet ir su savimi. Pasistenkite labiau atsiverti pasauliui, ir pamatysite: meilė neprivers jos laukti. Juk jai reikia nedaug: tik truputį lengvumo. Tad nesistenkite žūtbūt rasti, o kantriai luktelėkite, nespraudę savęs į tikslus, kurie nuo jūsų nelabai priklauso.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Zodiakas Dvyniai

Dvyniai

Šiais metais norėsite leistis į nuotykius. Ir šios iniciatyvos gali nuvesti gana toli. Svarbu pasitelkti entuziazmą ir suvokti, kad per naktį niekas neįvyksta.

Jeigu esate vienišas, nenusiminkite, o apsidairykite aplinkui. Naujos pažintys − tai savotiška antrosios pusės paieška. Bet jei esate santykiuose – tokių polinkių teks atsisakyti ir mažiau dairytis aplinkui. Anksčiau ar vėliau teks apsispręsti: būti ištikimam dėl mylimo žmogaus ir bendros gražios istorijos ar skirtis, jei jausmai nėra stiprūs.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Zodiakas Vėžys

Vėžys

Pastebėsite, kad nebenorite gyventi taip, kaip anksčiau. Juk jūsų prioritetai ir vertybės iki šiol neatnešė jokių meilės vaisių. Todėl viena svarbiausių užduočių jums 2022 metais – gili savo romantinio gyvenimo analizė. Jei esate linkę vadovautis emocijomis – tai gali būti nelengva. Bet jei tinkamai apmąstysite savo elgesį ir požiūrį, jau netrukus džiaugsitės teigiamais gyvenimo pokyčiais. Svarbiausia, norint pasiekti romantinį tikslą, – nebijoti pokyčių, kad ir koks malonus gyvenimas komforto zonoje būtų.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

 

Zodiakas Liūtas

Liūtas

Šiais metais aktyviai tyrinėsite savo praeitį ir spręsite senas meilės problemas. Šansas susigrąžinti buvusį partnerį visada yra. Bet ar tai turi prasmę? Žvaigždės siūlo Liūtams susidoroti su savo nostalgiškais jausmais ir stengtis žiūrėti tik į priekį. Juk laimę jums šiemet žada viskas, kas nauja ir nepažinta. O tai, kas buvo iki šiol, – pražuvo. Eikite pirmyn ir paleiskite tai, kas atgyvenę, nes šiais metais jums tikrai pasitvirtins posakis, kad „į tą pačią upę bristi du kartus neverta“.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

 

Zodiakas Mergelė

Mergelė

Tigro metais būsite tiesiog apsupti romantikos! Įdomių žmonių ir pozityvių emocijų kiekis aplink jus atims žadą. Bet neskubėkite pamesti galvos. Būkite budrūs ir išrankūs. Tai būtina sąlyga norint, kad jūsų gyvenime atsirastų ne bet kas, o tikrai jūsų dėmesio vertas žmogus, su kuriuo sietų nevienadieniai santykiai. Gyvenimas – vienas. 2022-aisiais tai ypač stipriai suvoksite.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

 

Zodiakas Svarstyklės

Svarstyklės

2022 metais surasti antrąją pusę jums sunku nebus. Tinkamą žmogų atpažinsite lengvai – tiesiog pajusite iš karto, be to, turėsite begalę bendrų pomėgių ir interesų. Tarp jūsų, galima sakyti, akimirksniu įsižiebs liepsna. Šis žmogus padovanos aibę gerų emocijų, apgaubs šiluma ir padės išspręsti kebliausius gyvenimo rūpesčius. Bus gera prisiminti, ką reiškia prisiglausti prie artimo peties.

Jei jau turite antrąją pusę – venkite šeimos konfliktų ir pasistenkite įsiklausyti į partnerį. Taip pat atminkite: svarbu ne tik klausyti, bet ir girdėti.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Zodiakas Skorpionas

Skorpionas

Mažiau dramos, Skorpionai! Pernelyg dažnai kandate brangius jums žmones. Jei norite išsaugoti šeimą ir santykius, Tigro metais teks atsisakyti savo nuodų. Tai nereiškia, kad turite prarasti savo charakterį. Bet išmokti eiti į kompromisus bus būtina.

Vieniši Skorpionai turės galimybę rasti savo antrąją pusę. Bet rinkdamiesi partnerį, pasikliaukite intuicija, o ne aplinkinių nuomone. Ženklus geriausiai gebėsite įžvelgti patys, ir pagalbos neprireiks.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Zodiakas Šaulys

Šaulys

Pasisėdėjimai draugų kompanijoje, linksmi vakarėliai ir panašus gyvenimo būdas – jūsų stichija. Net jei esate intravertas, 2022-aisiais teks tapti aktyviu, stereotipiniu Šauliu, jei kitus Naujuosius norėsite sutikti ne vienišas. Paklauskite savęs: kur norite būti surastas? Ir niekada negailėkite šypsenos: ji nieko nekainuoja, o padėti laimėti romantinėje loterijoje – gali. O kaipgi kitaip, jei ne „rodydami“ save, susipažinsite su savo gyvenimo meile?

Jei jau turite antrąją pusę – nepamirškite jos, paskendę darbuose ir aktyviame gyvenime. Naujos pažintys yra gerai, jei tik pavyksta įtikinti tuo savo gyvenimo partnerį.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Zodiakas Ožiaragis

Ožiaragis

Niekam nėra paslaptis, kad viskas, ką mėgstate, – tai savo pomėgius, darbą ir kai kuriuos giminaičius. Ir net jeigu jus tokia padėtis tenkina, tai jūsų artimuosius – anaiptol. Todėl, jei vis dar esate vienišas, nenustebkite, jei kiekvienas artimesnis giminaitis ims siūlyti jums po 10 potencialių partnerių.

Esantys santykiuose Ožiaragiai gali susidurti su meilės iššūkiais. Jausmai gali atšalti, aistra – išblėsti. Bet yra ir gera naujiena: viskas yra jūsų rankose. Prisiminsite, ką reiškia darbas santykiuose, norint, kad jie klestėtų. Apsišarvavę kantrybe, tikrai įveiksite visas kliūtis.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Zodiakas Vandenis

Vandenis

Vandeniai Tigro metais dėl nelaimingos meilės neverks. Ko negalima pasakyti apie jų gerbėjus. Tiesa, vargu ar Vandeniams tai rūpi. Būsite abejingas, nesieksite žūtbūt rasti kažką, kas džiugintų širdį ir priverstų prisiminti gilius jausmus. Juk savo empatiją galite atjungti vienu pirštų spragtelėjimu. Tačiau metų pabaigoje suvoksite ir tai, kad žmogui neskirta būti vienam.

Jei esate santykiuose – pasistenkite šiais metais atverti naujus jūsų partnerio klodus. Gali būti, kad gerokai nustebsite, pažinę savo porą kitu kampu. Tai ypač aktualu abejojantiems, ar pasirinko tinkamą žmogų.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Zodiakas Žuvys

Žuvys

Žuvys šiais metais stengsis sukurti kažką naujo ir gražaus. Ar joms tai pavyks? Žvaigždės įspėja: Tigro metais bus didelė rizika papulti į spąstus – nieko gero nežadančias romantines intrigas. Todėl, rinkdamiesi partnerį, būkite budrūs.

Jau turite antrąją pusę? Didelę tikimybė, kad susidursite su sudėtingomis konfliktinėmis situacijomis. Bet tai nėra blogai. Jei jas įveiksite – santykiai sustiprės ir pasieks naują, iki šiol nematytą lygį. Svarbiausia: ne bėgti nuo konfliktų, o spręsti juos iš karto, vos tik atsiranda. Ir, žinoma, nepamiršti, kad pagrindinis visų problemų sprendimo būdas – kalbėjimasis.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.