Meilės horoskopas visiems 12-ai Zodiako ženklų 2023-iesiems

Meilės horoskopas 2023 metams Miha Creative | Shutterstock.com

Meilę ir romantiką simbolizuoja žodžiai, gestai, dovanos, laikas kartu ir fiziniai prisilietimai, o visi Zodiako ženklai tai išreiškia skirtingai. Kai kurie žmonės yra gana ekspresyvūs, kai kurie neskuba dalyti meilių žodelių ir rodyti švelnių gestų. Bet kokiu atveju santykiai, meilė ir glaudus tarpusavio ryšys yra svarbūs mums visiems. Taigi įžvalgos, kaip elgtis, kad santykiai taptų gražūs ir tobuli, praverčia visiems.

Svarbiausios planetos (dangaus kūnai), siejamos su meile, romantika ir žmonių santykiais, yra Mėnulis, Venera ir Marsas. Mėnulis valdo emocijas ir jausmus. Venera yra atsakinga už meilę ir santuoką, troškimus, intymumo sferą, ji – grožio ir vaisingumo puoselėtoja. Marsas simbolizuoja lytinį potraukį, seksualinį suderinamumą, aistrą ir energiją. Partnerių suderinamumas priklauso ir nuo visų planetų padėties, išsidėstymo ir judėjimo.

Taigi ką kiekvienam iš Zodiako ženklų 2023-ieji žada meilės fronte?

Meilės horoskopas 2023 m.: prognozės visiems Zodiako ženklams

Avinas

 

 

 

 

Meilės horoskopas Avinui (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Metų pradžia Avinukams santykiuose ir vedybiniame gyvenime atnešė daug pakilimų ir nuosmukių. Artėjant metų pabaigai, t. y. maždaug nuo spalio mėnesio, viskas susitvarkys ir santykiai pagerės. Meilė tarp jūsų ir jūsų partnerio augs, tiesiog suliepsnos, patirsite artumo jausmą. Tai tik dar labiau sustiprins jūsų ryšį.

Svarbūs sprendimai, pavyzdžiui, dėl sužadėtuvių ar santuokos, turi būti priimti po spalio mėn. Balandžio 20 d. vyks pirmasis Saulės užtemimas (kaip tik Avino ženkle), tad šiuo metu svarbu kontroliuoti savo emocijas ir neprisidaryti bėdų.

Jautis

 

 

 

 

Meilės horoskopas Jaučiui (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Meilės reikaluose 2023 metų pradžia Jaučiams bus gera. Susituokusioms poroms nestings meilės, o įsimylėjėliai gali susituokti. Spalio 28 d. vyks Mėnulio užtemimas, galintis sukelti neigiamų emocijų ir jausmų pliūpsnį. Būkite kantrūs ir pasistenkite suprasti savo partnerį, stenkitės kuo labiau stiprinti savo santykius. Metų pabaiga bus puiki, nors apskritai Jaučiai negalės peikti ir visų 2023-iųjų.

Dvyniai

 

 

 

 

Meilės horoskopas Dvyniams (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

2023-iaisiais nesklandumų gali iškilti įvairiose gyvenimo srityse, ir tai lems tam tikras problemas. Sutuoktinių santykiai pagerės tik nuo balandžio 22 d., Jupiteriui įžengus į 11-ąjį namą. Vienišiai Dvyniai šiemet gali sumanyti susituokti. Po spalio 30-osios Dvyniams bus lengviau susikalbėti su savo partneriu. Tai – puikus laikas bendroms kelionėms. Apskritai 2023-ieji Dvyniams – meilės augimo ir brendimo laikas.

Vezys

 

 

 

 

Meilės horoskopas Vėžiui (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

2023-ieji Vėžiams bus sėkmingi. Sustiprinsite savo santykius su mylimuoju, tačiau privalote valdyti emocijas ir pasirūpinti savo partnerio norais. Po spalio 30 d. santykiai pagerės, lengviau galėsite išspręsti visus asmeninius klausimus. Norintys susituokti 2023-iaisiais, tikėtina, suras savo gyvenimo draugą. Jei jau turite antrąją pusę, paskutinįjį metų mėnesį jūsų santykiai taps romantiškesni, mielai dalysitės džiaugsmingomis akimirkomis.

Liutas

 

 

 

 

Meilės horoskopas Liūtui (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Įsimylėjėliams ir susituokusiems Liūtams santykiuose kils tam tikrų problemų. Sausio antroje pusėje prasidės Saturno tranzitas į 7-ąjį namą. Šiuo laikotarpiu gali nutrūkti ne tik partnerystė, bet ir santuoka, poros gali nuspręsti kurį laiką pagyventi atskirai. Jūsų mylimasis gali pradėti jumis nepasitikėti, gali kilti pačių įvairiausių nesusipratimų. Atsargiems reikia būti ir lapkričio bei gruodžio mėnesiais.

2023 m. turėtumėte stengtis sustiprinti meilę ir iš romantiškų santykių pašalinti nuobodulį, nutraukti monotoniją ir kartu leistis į pačius įvairiausius nuotykius.

Mergele

 

 

 

 

Meilės horoskopas Mergelei (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Gimusiems po Mergelės ženklu žmonėms 2023-ieji iš pradžių bus geri, tačiau metų viduryje viskas gali pakrypti tiek teigiama, tiek ir neigiama linkme. Tiesa, tobulas metas pasipiršti ar net susituokti – šv. Valentino diena – vasario 14-oji.

Šiemet Mergelėms bus daug progų sustiprinti santykius. Tiesiog būkite teisingi, sąžiningi, ir jūsų meilė klestės. Susituokusios poros 2023 m. gali sulaukti gerų žinių, susijusių su vaikais. Tiesa, nuo balandžio mėn. galite tapti kiek labiau egoistai nei anksčiau, tad turėsite būti atsargūs, kad neįžeistumėte ir nenuliūdintumėte savo artimųjų.

Svarstykles

 

 

 

 

Meilės horoskopas Svarstyklėms (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Šių metų pradžia jūsų santykiams ir vedybiniam gyvenimui atneš šiokių tokių iššūkių. Svarbiausia – būkite ištikimi savo partneriui, antraip jūsų santykiai gali nutrūkti. Jei šiemet planuojate tuoktis, geriau vestuves atidėti, o jau susituokusioms poroms taip pat patariama susilaikyti nuo svarbių sprendimų, susijusių su asmeniniu gyvenimu. Turite stengtis išlikti pozityviai nusiteikę, neskaudinti savo artimų ir brangių žmonių.

Ypatinga data – spalio 18-oji, kai įvyks Saulės užtemimas. Nuo spalio 30 d. įsimylėjėlių ir sutuoktinių meilė vėl suliepsnos, tad ji ir pasitikėjimas tik sustiprins santykius.

Skorpionas

 

 

 

 

Meilės horoskopas Skorpionui (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Po Skorpiono ženklu gimusiems žmonėms pirmoji metų pusė bus palanki puoselėjant meilės santykius; tai palankus metas ir norintiems sudaryti sėkmingą santuoką. Gegužės 5 d. įvyks Mėnulio užtemimas, tad galite patirti staigių jausmų pokyčių. Tačiau 2023-ieji Skorpionams – puikus metas atgaivinti santykius.

Nuo liepos 23 iki rugsėjo 4 d. santykiuose galite susidurti su tam tikrais iššūkiais. Reikalingas balansas. Nepasiduokite nesąžiningiems partnerio reikalavimams. Svarbu žinoti, kad šiuo metu ištapsite artimesni ir pajusite, kad esate labiau suderinami nei anksčiau. Lapkritis ir gruodis bus įsimintini ir romantiški mėnesiai.

Saulys

 

 

 

 

Meilės horoskopas Šauliui (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

2023-ieji prasidėjo palaimingais romantiniais santykiais, tačiau metų vidurys gali būti sudėtingas. Nesusipratimai, kylantys dėl nesusikalbėjimo, gali tą palaimą nuslopinti. Taigi būkite atsargūs ir nepriimkite savo partnerio kaip savaime suprantamo objekto; atsakykite jam tokia pačia meile ir pagarba, bet neužgožkite jo asmeninės erdvės. Pašalinio žmogaus įsikišimas gali paaštrinti problemas ir sugriauti jūsų santykius. Metų pabaigoje pasieksite santykių pusiausvyrą ir sėkmę.

Oziaragis

 

 

 

 

Meilės horoskopas Ožiaragiui (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Perversmai meilės reikaluose gali sukelti psichologinę įtampą. Nuo balandžio 23 d. iki liepos 22 d. bus palankus metas pradėti galvoti apie santykių progresą. Jūsų meilės horoskopas pranašauja, kad šiais mėnesiais santykiai bus tvirti, labiau suartėsite emociškai. Turėsite galimybių ir intensyviau puoselėti romantiškus jausmus.

Tačiau tuo pačiu nuo liepos mėn. iki pat spalio 30-osios turėtumėte būti apdairūs, kai Rahu-Ketu pakeis savo Zodiaką. Jei Ožiaragis planuoja pasipiršti, šis laikas – taip pat tinkamas. Pagerės tarpusavio supratimas, įsimylėję Ožiaragiai galės atvirai reikšti savo jausmus.

Vandenis

 

 

 

 

Meilės horoskopas Vandeniui (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Kaip ir Ožiaragiai, Vandenio ženklo atstovai meilės fronte jaus intensyvesnę psichologinę įtampą. Susituokę žmonės jausis nepatenkinti savo santuoka. Nuo balandžio 22 d. santykių problemų gali padaugėti, o esamos – tapti dar opesnės. Turėkite kantrybės: viskas keistis į gerąją pusę pradės nuo rugsėjo mėnesio. O iki tol mėgaukitės laisvalaikiu su savo antrąja puse, bandykite labiau suartėti: tai leis puoselėti ir intymumą.

Metams baigiantis susirūpinimą gali pradėti kelti partnerio sveikata. Vienišiems po Vandenio ženklu gimusiems žmonėms 2023-ieji yra puikus metas sukurti tvirtus santykius.

Zuvys

 

 

 

 

Meilės horoskopas Žuvims (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Nuo 2023 m. pradžios iki balandžio 22 d. mėgausitės gerais ir nuoširdžiais santykiais. Metų viduryje galite būti apkrauti su darbu susijusiomis pareigomis, dėl kurių nebegalėsite tiek daug laiko skirti santykiams. Tačiau nepaisant to reikalai vis tiek gerės, būsite laimingi ir pozityvūs.

Gruodis – idealus metas stiprinti, auginti ir brandinti savo santykius. Metų pabaigoje taip pat numatoma įdomi romantiška kelionė.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.