Meilės suderinamumas: Zodiako ženklai, kurie idealiai dera kartu!

Įsimylėjusi pora susikibusi už rankų Kaspars Grinvalds | Shutterstock.com

Egzistuoja daugybė meilės rūšių. Pavyzdžiui, platoniška, romantiška ir aistringa meilė, meilė draugams ar šeimos nariams. Bet ar kada nors susimąstėte, kas lemia šį jausmą? Chemija, charakterių suderinamumas, o gal – atsitiktinumas...? Iš tikrųjų ne viskas taip paprasta, kaip gali atrodyti. Jei domitės astrologija, tikriausiai nutuokiate, kaip žvaigždės gali lemti mūsų jausmus. Jos gali lemti suderinamumą, trauką, net – santykių eigą.

Jautis ir Vėžys

Tai pora, kuri jaučia vienas kitą net tūkstančių kilometrų atstumu. Jų ryšys yra išties gilus, nes partneriai supranta vienas kitą tiek fiziniame, tiek emociniame lygmenyje. Jei esate Jautis ir norite pritraukti Vėžį – jums nereikės ypatingai stengtis. Suderinamumas yra toks stiprus, kad vienintelis dalykas, ką turėsite padaryti, – tiesiog būti savimi. Jaučio ir Vėžio santykiai nėra trumpalaikė aistra – su laiku jų jausmai tik stiprėja, o ryšys – gilėja. Greičiausiai taip yra dėl to, kad jie vertina vienas kitą ir puikiai žino, kaip parodyti dėkingumą bei meilę.

Dvyniai ir Vandenis

Astrologijos pasaulyje gerai žinoma apie šių dviejų ženklų suderinamumą. Jų psichinis ryšys išties unikalus, ir toli gražu ne visi geba suprasti, kaip jis veikia. Ši pora greitai pritraukia ir pažįsta vienas kitą, o po savaitės pažinties jaučiasi taip, tarsi bendrautų visą gyvenimą. Tiek Dvyniai, tiek Vandeniai yra žinomi dėl savo kūrybinio mąstymo ir aktyvios vaizduotės, todėl netruksite pastebėti, kaip jie atima vienas iš kito idėjas! Jie abu mėgsta leisti laiką kartu, bet tuo pat metu vertina asmeninę erdvę. Dvynių ir Vandenio nepriklausomybės poreikiai nė kiek netrukdo santykiams – juk jie abu virtuoziškai moka paskirstyti laiką būti kartu ir atskirai. Be to, akimirkos, praleistos atskirai, tik dar labiau suartina partnerius.

Liūtas ir Šaulys

Ši pora – ugninga! Jie beprotiškai mėgsta vienas kitą. Abu partnerius lydi aistra, ir ji neapsiriboja vien santykiais: tiek Liūtas, tiek Šaulys taip pat aistringai žiūri į gyvenimą, pasaulį ir savo vietą jame. Šie ženklai patys savaime yra stiprūs, o sujungti kartu sudaro dvigubą, ypač galingą jėgą. Jie visada stumia vienas kitą pirmyn ir padrąsina siekti savo svajonių. Bendrauti su tokia pora yra be galo smagu. Kartais jie net gali įžiebti pavydo kibirkštį. Kai kam gali pasirodyti, kad jų meilė vienas kitam yra per daug akivaizdi. Jie supranta vienas kitą iki širdies gelmių, todėl susibendrauti ir sugyventi jiems visiškai paprasta.

Svarstyklės ir Dvyniai

Vieniems žmonėms labiau rūpi raumenys, kitiems – smegenys. Tai yra normalu. Niekas neturėtų gėdytis to, kas jį traukia (juk tai nepriklauso nuo mūsų norų). Kalbant apie žmones, kuriems rūpi intelektinis ryšys, – nėra geresnio pavyzdžio už Svarstyklių ir Dvynių porą. Smegenys yra vienintelis svarbus jiems raumuo, ir jie mėgsta būti nuolat psichiškai stimuliuojami. Sudėtingi pokalbiai ir gilios temos seksualiai jaudina šiuos ženklus, ir jie nuolat trokšta plėšti vienas nuo kito... smegenų dalis. Tokia pora žino, kaip pasiekti harmoniją santykiuose, nes abu teikia pirmenybę bendravimui ir demonstruoja gilią kantrybę vienas kitam.

Vėžys ir Skorpionas

Sakoma, kad du pernelyg emocionalūs ir aistringi žmonės negali būti pora. Skorpionas ir Vėžys yra tikra to išimtis. Nors abu be galo intensyviai jaučia pasaulį, tai nė kiek netrukdo jų santykiams. Priešingai – jie yra tarsi vienoje dimensijoje ir puikiai vienas kitą supranta bei palaiko. Jų gyslomis teka aistra, o dėl to jie yra dar labiau vienas kitam atsidavę. Šie ženklai turi stiprius gyvenimo principus ir moralės pojūtį, o tai padeda jiems rūpintis tiek vienas kitu, tiek artimais žmonėmis.

Ožiaragis ir Jautis

Dažnai sakoma, kad meilė – tai chemija. Bet jei nematėte Ožiaragio ir Jaučio poros – nematėte tikros chemijos. Apie tokį meilės lygį dauguma gali tik pasvajoti. Jie garbina vienas kitą tikrąja to žodžio prasme, ir tai užtikrina labai ilgalaikius santykius (dažnai – iki pat gyvenimo pabaigos). Būti šalia tokios poros kartais gali būti nejauku ir liūdna (ypač, jei neturite partnerio), nes jų meilė tiesiog liejasi į paviršių pro visas odos poras. Jie be galo gerbia vienas kitą ir yra tikri sielos draugai.

Žuvys ir Skorpionas

Dar viena aistringa pora – Žuvys ir Skorpionas. Jie trokšta pažinti kiekvieną partnerio proto, sielos ir kūno centimetrą. Intelektinė sąveika jiems yra taip pat svarbi, kaip ir kūnų susiliejimas. Tiek Žuvys, tiek Skorpionas tiksliai žino, apie ką galvoja partneris, todėl puikiai supranta vienas kitą be žodžių ir veikia sinchroniškai. Ši pora nesigėdija parodyti savo meilę pasauliui. Jiems yra svarbi tik jų ir jų išrinktojo nuomonė.

Įdomu sužinoti apie Zodiako ženklus, su kuriais neįmanoma sugyventi? Skaitykite:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.