Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!
Mėnulis – be galo paslaptingas dangaus šviesulys, nuo seno traukiantis ne tik raganų, žynių, išminčių, bet ir paprastų mirtingųjų dėmesį. Jis buvo garbinamas, apie jį buvo kuriamos legendos.
Jau senovėje žemės gyventojai suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams. O šią įtaką mūsų organizmui lemia besikeičiančios šio dangaus kūno fazės.
Taigi kaip skirtingos mėnulio fazės mus veikia?
Jaunatis
yaalan | Shutterstock.com
Tai laikotarpis, kai mėnulio danguje dar visai nesimato arba jo pjautuvas yra dar labai siauras. Šiuo metu galime pritrūkti jėgų, stokoti energijos ir motyvacijos veikti. Nebarkime savęs dėl „tinginystės“. Geriau susikaupkime ir pradėkime kurti ateities planus. Juk viskas, ką šiuo metu planuojame, ką vizualizuojame ir „sėjame“, neišvengiamai atneš naudos ateityje. Pasinaudokime tuo.
Tai puikus laikas įsiklausyti į save, išmokti meilės sau ir gyvenimui. Paklauskime savęs: ko aš noriu? Ar tikrai einu tuo keliu, kuriuo trokštu eiti? Prisiminkime savo svajones ir susikurkime mažų žingsnelių strategiją joms įgyvendinti. Juk visus pozityvius dalykus, kuriuos vizualizuojame šiuo metu, visata neabejotinai palaimins.
Apie jaunatį: padeda įgyvendinti planus ir duoda kelią naujai pradžiai
Susitelkimas į norus ir svajones, tikslų iškėlimas, naujų veiklų, projektų planavimas, nusiteikimas gyvenimo pokyčiams, naujoms pradžioms.
Jaunaties pradžios datos šiemet:
sausio 2, vasario 1, kovo 2, balandžio 1, gegužės 30, birželio 29, liepos 28, rugpjūčio 27, rugsėjo 26, spalio 25, lapkričio 24, gruodžio 23.
Augantis mėnulis, priešpilnis
mikeledray | Shutterstock.com
Mėnuliui augant ir „kaupiant jėgas“, gamta savotiškai atgyja. Todėl šis laikotarpis puikiai tinka siekti savo tikslų, įgyvendinti per jaunatį susikurtus planus, kurti, pradėti naujas veiklas. Šiomis dienomis veikiausiai būsite kupini jėgų: pajusite poreikį užsiimti aktyvia veikla, fiziniais pratimais. Labai paranku užsiimti bet kokiu sportu, joga, eiti į žygius.
Jaunas mėnulis ir priešpilnis – tai be galo energetiškai stiprus laikotarpis. Ar ši energija padės mums suklestėti, ar pražudys – priklauso nuo to, kaip ja naudosimės, kokias „sėklas“ sėsime. Todėl dabar itin svarbu atkreipti dėmesį ne tik į tai, ką darome, bet ir į tai, į ką nukreipti mūsų veiksmai. Ar mūsų tikslai pakankamai tyrūs? Ar siekiame kurti, ar – griauti? Ar pozityvios mūsų mintys? Stipri mėnulio energija gali mus veikti labai įvairiai. Todėl šiuo laikotarpiu itin svarbu išlikti sąmoningiems, ramiems ir draugiškiems.
Apie priešpilnį: skatina judėti ir siekti tikslų
Veržlumas, naujų įpročių lavinimas, aktyvumas, judesys, kūryba, idėjų įgyvendinimas, tikslų siekimas, bendradarbiavimas, judesys.
Priešpilnio pradžios datos šiemet:
sausio 9, vasario 8, kovo 10, balandžio 9, gegužės 9, birželio 7, liepos 7, rugpjūčio 5, rugsėjo 3, spalio 3, lapkričio 1 ir 30, gruodžio 30.
Pilnatis
Mykola Mazuryk | Shutterstock.com
Ne veltui jautrūs žmonės dažnai jaučia artėjančią pilnatį. Juk pilnai apšviestas mėnulis dosniai ir gausiai dovanoja mums savo energiją. Tai kraštutinumų, jaudulio, netikėtų ir neapgalvotų veiksmų metas. Nenuostabu, kad per pilnatį registruojama daugiausia nusikaltimų, vagysčių, kelių įvykių ir kitokių „avarijų“: fizinių ar dvasinių.
Šis laikotarpis parankus verslininkams, poetams, rašytojams, dailininkams. Šiuo metu žmonių pasąmonė yra atvira naujos informacijos priėmimui, todėl paranku kurti naujas reklamines kampanijas, pritraukti naujus darbuotojus, sudaryti naujus sandorius. Gerai veikia kūrėjų vaizduotė.
Tai fatališkas laikotarpis, dažnai lydintis naują pradžią arba pabaigą. Prasidėję per pilnatį santykiai, draugystės, registruotos santuokos gali būti labai stiprios ir ilgalaikės. O barniai ir išsiskyrimai nepatartini: sėkmingai susitaikyti vargu ar pavyks.
Apie pilnatį: leidžia atsiverti, patirti stiprias emocijas
Atsivėrimas, dalijimasis jausmais ir išgyvenimais, mėgavimasis, šventimas, seksualumas, veržlumas.
Pilnaties pradžios datos šiemet:
sausio 18, vasario 16, kovo 18, balandžio 16, gegužės 16, birželio 14, liepos 13, rugpjūčio 12, rugsėjo 10, spalio 9, lapkričio 8, gruodžio 8.
Delčia, mažėjantis menulis
Ioana Davies (Drutu) | Shutterstock.com
Mėnulis mažėja, suteikdamas vis mažiau energijos žemės gyventojams. Šiomis dienomis galite pritrūkti jėgų, įsivelti į konfliktiškas situacijas. Nauji darbai nesiseks. Todėl geriausia nepradėti naujų projektų – tam labiau tinka augančio mėnulio laikotarpis.
Mažėjantis mėnulis – tai ramus metas, skirtas apmąstymams ir įvertinimui to, ką nuveikėme prieš delčią. Būtent dabar pradedame skinti pirmuosius savo veiksmų vaisius – mokėti už padarytas klaidas ir džiaugtis nuoširdaus darbo rezultatais.
Mažėjančio mėnulio metu patartina atlikti generalinį namų tvarkymą, grąžinti skolas, susitaikyti, jei esame su kuo nors susipykę, atleisti nuoskaudas. Paleiskime tai, kas nereikalinga, atgyvenę. Sutvarkykime ne tik namus, bet ir mintis. Ir pasiruoškime naujai pradžiai.
Apie delčią: padeda išsivaduoti iš senų patirčių ir atrasti savyje stiprybės keistis
Apsivalymas, pradėtų darbų pabaigimas, atgyvenusių dalykų, praeities paleidimas, išsilaisvinimas iš visko nereikalingo, atsisveikinimas, skolų grąžinimas, namų ir minčių sutvarkymas, nuoskaudų atleidimas, pasiruošimas naujam ciklui ir naujiems pokyčiams.
Delčios pradžios datos šiemet:
sausio 25, vasario 24, kovo 25, balandžio 23, gegužės 22, birželio 21, liepos 20, rugpjūčio 19, rugsėjo 18, spalio 17, lapkričio 16, gruodžio 16.