Mios ryšys su sūnumi Matu: viskas – savo laiku

Mios sūnui – jau 22-eji, ir šioje situacijoje ji įžvelgia daug privalumų Mios sūnui – jau 22-eji, ir šioje situacijoje ji įžvelgia daug privalumų

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau septynioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, antrą naujų metų laidą pradeda pokalbiu apie nepilnamečius tėvus. Retai viešai, bet labai dažnai – už akių aptariama tema.

Jaukiame pokalbyje dalyvauja dainininkė Mia, savo sūnaus susilaukusi dar 11-oje klasėje, ir dvynukių mama, pagarbios tėvystės filosofijos skleidėja Dovilė Šafranauskė.

Plačiau skaitykite:

Dainininkė Mia atskleidžia ankstyvos motinystės privalumus

Mios sūnui – jau 22-eji, ir šioje situacijoje šiandien ji įžvelgia daug privalumų. „Tuo metu, kai visi vaikščiodavo į klubus, atostogaudavo su draugais ar eidavo į vakarėlius, aš sėdėjau prie savo vaiko.“ Atlikėja sako, kad šiandien situacija – priešinga: kai jos draugai vis dar augina vaikus ir neturi laiko, ji poilsiaujanti, nes vaikas – užaugintas. „Tau gerai, tau nereikia taip anksti keltis, kaip mums čia“, – Mia įvardija, kaip jai kaskart skundžiasi draugai, o ji tik nusijuokia ir sako, kad savo jau „atvargusi“.

Mia „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad ankstyva motinystė turi labai daug privalumų:

Mamos ir sūnaus ryšys: daug kas jo pavydi

Dainininkė atskleidė, kad ne visada jie atrodo kaip sūnus ir mama. Daug kas klausia, ar mama nėra sūnaus draugė, ir tai jai – be galo malonu. Kai sūnus buvo mažas, Mia visada galvojo: „Vieną dieną tu užaugsi ir mes būsim patys geriausi draugai, mes visur važiuosim kartu, mes viską darysim kartu, aš bendrausiu su tavo draugais.“

Šiandien visa tai ir vyksta. Atlikėja sako, kad šiandien ji su sūnumi – patys geriausi draugai, kurie guodžia vienas kitą ir dalijasi paslaptimis.

Visą tinklalaidę apie paauglišką Mios (Vilijos Pilibaitytės) motinystę, iššūkius, išbandymus ir šiandienę savijautą žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

01:05 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:32 – kaip Mia tapo nepilnamete mama

04:20 – nepilnametei mamai kylančios baimės

11:18 – kaip tėvams priimti žinią, kad nepilnametis vaikas laukiasi

12:40 – ankstyvos tėvystės pliusai

14:47 – Mios santykis su tėvais ir su sūnumi

18:59 – palaikymas nepilnametei mamai

20:03 – sunku nieko neturint išeiti su vaiku į gatvę

23:20 – Mios ir Mato tradicijos

26:47 – vaikas tėvams – ir draugas

33:39 – tėvystėje pavargti nėra kada

37:02 – kaip vaiko paauglystę išgyventi tėvams

40:13 – jei sūnus Matas anksti taptų tėvu

43:24 – moterų klaidos – per vaikus keršyti vyrams

46:31 – ankstyvos ir vėlyvos motinystės minusai ir pliusai

Susiję straipsniai

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.

„Telia Lietuva“ vadovė apie sprendimą įvaikinti: „Dėkingumo nebus“

Paklausta, kokia buvo globojimo ir įvaikinimo pradžia, Giedrė atvira: „Pradžia buvo labai sunki.“ Moteris prisipažįsta, kad pradžioje meilės nepajuto.

Skelbimai

10,00 €
20,00 €
44 | 16 | L
12,00 €
122 | 6 - 7 m.