Mokomės žaisdami! Šįmet mažieji po Kalėdų eglute tikėsis LEGO® DUPLO®. Kurį rinktis?

Reklaminis partnerio turinys
Vaikas žaidžia su LEGO kaladėlėmis Kamelia Ilieva | Shutterstock.com

Per pirmuosius 5-erius metus vaiko smegenys vystosi sparčiausiai. Šiuo laikotarpiu mažylis stebi aplinką, tyrinėja pasaulį per kvapus, skonius, prisilietimus, pojūčius ir patirtis.

Pagrindinė LEGO užduotis visada buvo ir yra ta pati – maksimaliai lavinti vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą. Glaudus bendradarbiavimas su pasauliniais pradinio ugdymo ekspertais leidžia ne tik skatinti mažųjų kūrybinę savirealizaciją, bet ir padėti jiems statyti tvirtą pamatą iš savybių ir įgūdžių, būtinų sėkmingam gyvenimo startui.

LEGO DUPLO – atradimų džiaugsmui kurti

Per atradimų džiaugsmą vaikas išmoksta kūrybiškai išspręsti įvairias užduotis ir iškilusias problemas. Per sėkmės pojūtį, įgyvendinus savo idėją, – pasitikėti savimi. Per istorijų kūrimą vystoma jo vaizduotė, kuri, anot prognozių, bus labai vertinama ateities darbo rinkoje. O viskas prasideda nuo dviejų kaladėlių sujungimo...

Dideli dalykai pradedami kurti mažomis rankomis. Leiskime jiems pasinerti į fantazijų pasaulį, kur visos svajonės pildosi. LEGO DUPLO kaladėlių pasaulis – platus, kupinas galimybių, čia puoselėjama kiekvieno vaiko vaizduotė ir tapatybė. O smagiausia – kad „teisingų būdų“, kaip žaisti su LEGO DUPLO kaladėlėmis, nėra. Šiame pasaulyje kiekvienas mažylis randa savo unikalų metodą, mokydamasis atrasti ir kurti, o ne veikti pagal iš anksto sukurtą šabloną.

LEGO DUPLO rinkiniai – tai kur kas daugiau nei žaidimas

Kiekvienas šių rinkinių yra sukurtas tam, kad suaktyvintų kuo daugiau bazinių, būtinų vaiko raidai įgūdžių. Kokias jūsų vaiko savybes gali atskleisti kiekvienas jų?

Modulinis žaislinis namas LEGO DUPLO – socialinių ir emocinių įgūdžių aktyvinimas

Modulinis namelis Lego DuploModulinis namelis Lego Duplo

Šis spalvingas lėlių namelis mažyliams skirtas mokytis apie kasdienį gyvenimą (maisto gaminimą, valgymą, miego tvarką ir t. t.) ir lavinti bendravimo įgūdžius. Rinkinyje esantys simpatiški personažai leidžia vaikams žaisti vaidmenų žaidimus, o tai skatina empatiją ir saviraišką. Modulinis namas yra lengvai perkonstruojamas į bokštą, o iš bokšto – net į gyvenamąjį namą!

Skaičių traukinys LEGO DUPLO – smagus skaičių ir spalvų pažinimas

Skaičių traukinys Lego DuploSkaičių traukinys Lego Duplo

Šis žaismingas traukinukas puikiai tinka mažylių pažinčiai su skaičiais ir spalvomis.
Vaikai gali sudėti ir išimti skaičių figūrėles iš vagonų, jas išrikiuoti teisinga tvarka ir iš jų pastatyti sieną. Rinkinyje yra ir žavingi DUPLO personažai, nukelsiantys jūsų atžalą į išradingo ir įdomaus žaidimo pasaulį!

Nuotykiai su šeimos nameliu ant ratų LEGO DUPLO – vaizduotės vystymas, nepriklausomas mąstymas, laiko su šeima branginimas

Seimos namelis ant ratu Lego DuploSeimos namelis ant ratu Lego Duplo

Nerkite į kupiną nuotykių kelionę su visa šeima! Tai spalvingas rinkinys su nameliu ant ratų ir 4-ių šeimos narių figūrėlėmis. Sukurtas tam, kad smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius galėtų lavinti visa šeima. Tai puikus būdas ugdyti vaiko prisirišimą ir parodyti, kad šeima yra didžiausia vertybė!

Konstruktorius LEGO DUPLO lenktyniniai automobiliai – komunikacija, bendradarbiavimas, empatija ir saviraiška

Lego Duplo lenktyniniai automobiliaiLego Duplo lenktyniniai automobiliai

Tai spalvingas rinkinys, kupinas nutrūktgalviškų nuotykių ir išradingumo lavinimo galimybių. Žaisdami kartu lenktynių trasoje, vaikai lavina ne tik kūrybiškumą, bet ir komunikaciją, emocijų supratimą, mokosi bendradarbiauti ir veikti komandoje. Šis rinkinys padeda vaikams kurti, žaisti ir dalytis savo istorijomis.

Ugdantys žaidimai, kurie lavina ir vaizduotę, ir kūrybiškumą, − puiki dovana mažiesiems artėjančių švenčių proga. LEGO – daugiau nei 70 metų skaičiuojančios kaladėlės, perduodamos iš kartos į kartą, – visada buvo ir yra laukiamiausia pasaulio vaikų Kalėdų dovana. Dovanodami LEGO DUPLO, dovanojame ne tik žaislą, bet ir tradiciją padėti augti vaikui kūrybiškam, kupinam fantazijos ir neišsemiamų atradimų. Dar daugiau – dovanojame galimybę lavinti įgūdžius, o tai reiškia – atveriame duris į sėkmingą ateitį.

Žaidžiame namus, statome, kuriame vaidmenis, mokomės skaičiuoti, patiriame neįtikėtinų nuotykių, fantazuojame ir lenktyniaujame su LEGO DUPLO. Gausybės smagių nuotykių ir LEGO rinkinių ieškokite čia.