Mokslo metai įpusėjo: kaipgi sekasi jūsų vaikui?

Reklaminis partnerio turinys
Specialistė prižiūri piešiančius vaikus Partnerio nuotr.

Mokslo metai jau įpusėjo, taigi galime drąsiai klausti: kaipgi sekasi jūsų vaikui mokykloje pažinti raides, skaityti, skaičiuoti, susikaupti, galbūt – ruoštis egzaminams? Kaip jis jaučiasi mokykloje? Ar drąsu jam kalbėti prieš klasę? O susidraugauti? Nepamiršti svarbių dalykų? 

Jeigu atsakymai į šiuos klausimus neramina – išgyventi tikrai neverta. Vaiko raidos klinika žino, kaip padėti jūsų vaikui, kad mokykla netaptų kančia.

Audioneurosensorinė stimuliacija – pagalba vaikui mokantis

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir gali turėti skirtingas mokymosi problemas. Džiugina, kad tėvai ir ugdymo įstaigos ieško būdų, kaip jiems pagelbėti. 

Vaiko raidos klinika pristato audioneurosensorinę stimuliaciją – pagalbą vaikams mokytis. Šis unikalus metodas, kai yra atkuriamos prarastos arba sukuriamos naujos neuronų jungtys, padės jūsų vaikui ne tik turint mokymosi sunkumų, bet ir gelbės turint:

  • kalbos sutrikimų;
  • komunikavimo problemų;
  • adaptavimosi problemų;
  • psichologinių problemų;
  • disleksiją ar diskalkuliaciją;
  • skaitymo, rašymo problemų, sprendžiant matematinio suvokimo užduotis;
  • ADHD arba ADD.

Kiekvieno vaiko mokymosi problemos – skirtingos

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir gali turėti skirtingas mokymosi problemas. Džiugina, kad tėvai ir ugdymo įstaigos ieško būdų, kaip jiems pagelbėti – juk dažniausiai mokymosi problemų vaikai neišauga. Neignoruokite jų, padėkite vaikui atrasti džiaugsmą mokytis ir susirasti draugų. Pasirūpinkite jo rytojumi jau šiandien!

Šiuo metu grupinėms terapijoms jūsų vaiko mokykloje taikome net iki 50 % nuolaidą!

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis [email protected]