Naujagimio nuotraukos ligoninėje: 5 patarimai

Gimimas yra didžiulis ir smagus įvykis visai šeimai. Šaunu turėti ir ligoninės nuotraukų su ką tik gimusiu vaikeliu - juk tai nuostabus prisiminimas, šias nuotraukas bus įdomu pasižiūrėti giminaičiams, kurie negalėjo atvykti aplankyti gimdyvės ir naujagimio. O ir pačiam vaikui, kuomet paaugs, turėtų būti tikrai įdomu pamatyti, koks mažylis jis kadaise buvo. Dalinamės keliais fotografų patarimais!

Kuo daugiau šviesos ir uždara diafragma

 

Prieš pradėdami fotografuoti atverkite visas palatoje esančias žaliuzes, fotografuokite tada, kai dienos šviesa ryškiausia, geriausia vidurdienį. Kuomet palatoje bus pakankami šviesu fotografuokite uždara diafragma, tai galėsite maksimaliai išryškinti vaikelį.

Tik vaikas

 

Būtinai pasidarykite nuotraukų, kuriose fiksuojate tik vaiką - turėkite bent kelias nuotraukas, kuriose užfiksuosite vos gimusio vaikelio susiraukšlėjusią odelę, galite atskirai nufotografuoti rankutes, pirštukus, akeles. Stenkitės, kad į kadrą nepatektų aptarūra, žaislai ir t.t.

Detalės

 

Pafotografuokite patalos detales - antklodėlę, gėles, medicinines korteles, naujagimio apyrankę.

Visa palata
 

 

Padarykite ir kelis palatos kadrus, juk bus įdomu prisiminti, kokioje aplinkoje pasaulį išvydo jūsų stebuklas. Paprašykite nusifotografuoti ir vaikelį priėmusį gydytoją, seseles. Galbūt šių žmonių daugiau net neteks sutikti, tad jūsų mažylis bent jau šitaip pamatys, kas jam padėjo gimti.

Mamytė ir naujagimis

 

Žinoma, pačios svarbiausios, gražiausios ir švelniausios nuotraukos yra mamos ir vaiko... Fiksuokite pirmąjį maitinimą, pirmiuius prisilietimus. Nepamirškite nufotografuoti ir naujai iškepto tėčio, taip pat ir broliukų ar sesučių, senelių.

Susiję straipsniai

„Auksinė valanda“ po gimimo: kodėl ji tokia svarbi?

„Auksinė valanda“ – laikas iškart po gimdymo, kai mama ir kūdikis būna prisiglaudę vienas prie kito mažiausiai pirmąją naujagimio gyvenimo valandą.

Apie gimdymo baimes, epidurą ir vyro dalyvavimą gimdyme

Donata prisimena, kaip savo vyrui apie nėštumą pranešė trečią savaitę. Atlikėja prisipažino, kad bandymų pastoti buvo ir anksčiau.

Gimdymas vandenyje: privalumai ir rizikos

Gimdymas vandenyje turi ir pliusų, ir minusų. Vis dėlto dauguma gydytojų pritaria, kad sąrėmiai vandenyje yra ne tokie skausmingi ir trunka trumpiau.