Nauji vonios žaislai – smagios maudynės: nuotaikingi LEGO DUPLO vonios rinkiniai

Reklaminis partnerio turinys
LEGO DUPLO vonios rinkiniai – smagiausios pramogos vonioje LEGO DUPLO vonios rinkiniai

LEGO DUPLO – puiki nesibaigiančių linksmybių pradžia. Tačiau už kiekvieno LEGO žaidimo slypi kur kas daugiau: naujieji LEGO DUPLO vonios žaislai ne tik lavina mažųjų mąstymą, bet ir ugdo svarbius gyvenimo įgūdžius. Tai beribis kūrybingumo pasaulis ir tikras džiaugsmas mažoms rankytėms. 

LEGO misija – įkvėpti ir lavinti

LEGO DUPLO misija – įkvėpti ir lavinti ateities kūrėjus per žaidimo galią. Ne tik vaizduotėje, bet ir fiziškai bet kokio amžiaus vaikai gali konstruoti, statyti visus įmanomus objektus. Išlaisvintas vaiko kūrybingumas atsiskleidžia dar nematytomis spalvomis. Žaisdami LEGO DUPLO mažieji mokosi įgūdžių, kurie padės jiems pasiruošti ateities įvykiams.

Pagrindinė LEGO DUPLO misija išliko: padėti lavinti vaiko motoriką ir ugdyti kūrybiškumą, nestandartinį mąstymą, potraukį realizuoti sumanymus.

Linksmiausias laikas – vonioje 

Vaikams taip patinka maudytis ir leisti laiką vonioje. Būtent čia jie patiria nenumaldomas linksmybes ir įsimintiniausias laimės akimirkas kiekvieną kartą. LEGO DUPLO vonios rinkiniai – ne tik puiki galimybė suteikti vaikui puikių emocijų, bet ir skatinti jo pažinimą, emocinį, intelektinį vystymąsi. Lengvai valomus ir surenkamus LEGO DUPLO vonios rinkinius per akimirką pamėgs net patys mažiausi smalsuoliai.

LEGO DUPLO plūduriuojanti RAUDONA PANDA (10964)

Laisvė burbulams per maudynes! Leiskite savo vaikui pliuškentis, taškytis, džiaugtis šia miela raudona panda. Į šį rinkinį įeina miela konstruojama raudona panda, plaukiojantis žiedas ir kibirėlis vandeniui pilti, kad būtų galima akimirksniu linksmintis. Plaukiojantis žiedas atsidaro, tad jį paprasta išvalyti.

LEGO DUPLO raudona panda

LEGO DUPLO plūduriuojantis GYVŪNŲ TRAUKINYS (10965)

Pamatykite tą jaudulį vaiko akyse, kai jam į vonią įdėsite visą gyvūnų traukinuką. Leiskite jam pasinerti į šlapius nuotykius. Turėdamas LEGO DUPLO gyvūnų traukinį vaikas ištyrinės kiekvieną vonios perimetrą. Nuotaikingi gyvūnai bus puikūs mažųjų palydovai ne tik maudantis, bet ir tyrinėjant bei mokantis naujų įgūdžių. Rinkinyje – 3 gyvūnai, 3 plaukiojantys žiedai ir kibirėlis, kad pliuškentis vonioje būtų nepalyginamai smagiau.

LEGO DUPLO gyvunu traukinys

LEGO DUPLO plūduriuojanti GYVŪNŲ SALA (10966)

Dykumos salos linksmybės – smagiausios maudynės! Jūsų mažasis bus kupinas įspūdžių, kai atras gyvūnų salą ir pasiners į nesibaigiančias vonios pramogas.

Ir šio rinkinio žaislus itin patogu laikyti rankytėse, nes jie pritaikyti specialiai. Rinkinyje – plūduriuojanti sala, kibirėlis vandeniui pilstyti, įstatoma palmė, žuvis, aštuonkojis, liūtas ir flamingas. Šie spalvingi ir lengvai valomi personažai užpildys jūsų vaiką laukinėmis, nuostabiomis istorijomis, ir tai padės pradėti ugdyti jo pasitikėjimą savimi, išreikšti save. Plaukiojantį žiedą patogu pritaikyti ir kitiems LEGO DUPLO rinkiniams.

LEGO DUPLO gyvunu sala

„LEGO DUPLO“ vonios rinkiniai

Rinkinių, kurie dovanoja mažiesiems linksmiausias maudynes ir geriausią nuotaiką, ieškokite čia