Naujiena: „Rūdolfs“ tyrelės stiklainiuose – jau parduotuvėse „Maxima“

Reklaminis partnerio turinys
Naujiena: „Rūdolfs“ tyrelės stiklainiuose – jau parduotuvėse „Maxima“ „Rūdolfs“ tyrelės stiklainiuose – jau parduotuvėse „Maxima“

Naujiena rinkoje – „Rūdolfs“ – aukščiausios kokybės tyrelės stiklainiukuose iš geriausių ingredientų. Dar didesnis sveikesnio maisto mažiesiems pasirinkimas, o tėveliams – mažiau galvos skausmo, kaip ir kuo maitinti net itin nevalgų mažylį.

Mėgstamiausi mažųjų skoniai – tyrelės su varške, mėsa, makaronais, kreminės sriubos, visagrūdės košės ir kt. Puikiai suderinti ingredientai ir ypač platus pasirinkimas, kad kūdikio ir vaiko mityba būtų kuo visavertiškesnė. 

Parduotuvėse „Maxima“ – „Mažylių mugė“!

Šių aukščiausios kokybės vaisių ir daržovių tyrelių rasite tik parduotuvėse „Maxima“. DĖMESIO: dabar – geriausia proga įsigyti, paragauti ir įsitikinti šių vaisių ir daržovių tyrelių kokybe – parduotuvėse „Maxima“ iki kovo 4 d. vyksta „Mažylių mugė“!

Kas yra „Rūdolfs“ – mažiesiems skirtos vaisių ir daržovių tyrelės?

Ekologišką maistą „Rūdolfs“ gamina Latvijos įmonė, kuri yra didžiausia vaikų maisto gamintoja Baltijos šalyse. Latvijoje šios tyrelės – populiariausios, jas jau įvertina ir Lietuvos tėveliai bei mažyliai. Vaiko noras valgyti „Rūdolfs“ tyreles – didžiausias kokybės argumentas tėvams.

Kuo ypatingos „Rūdolfs“ vaisių ir daržovių tyrelės?

  1. Pirmiausia – tai išskirtinė kokybė ir aukščiausios kokybės ingredientai. Tyrelės gaminamos tik iš pačių sveikiausių, ekologiškų, prinokusių, skanių, maistingų vaisių, uogų ir daržovių – jokių kompromisų kokybei.
  2. Optimali tyrelių tekstūra – mažiesiems kruopščiai parinktos ir paruoštos švelnios, lengvai ryjamos ir virškinamos tyrelės, kurios skatina skonio vystymąsi.
  3. Sustiprintas skonio pojūtis – aukščiausios kokybės ingredientai suteikia puikų skonį ir aromatą, taigi kiekvienas šaukštelis kūdikiui – kokybiška patirtis. Jis jas noriai valgo!
  4. Individualūs mišiniai kiekvienam etapui – aukščiausios kokybės ingredientai leidžia sukurti „teisingus“ receptus, kurie pritaikyti kūdikių mitybos poreikiams įvairiuose vystymosi etapuose.

„Rūdolfs“ tyrelės – jau pažįstamos Lietuvos tėvams

Šiandien pasitinkame „Rūdolfs“ naujieną – tyreles stiklainiuose. Tačiau apskritai „Rūdolfs“ produkciją Lietuvos tėvai pažįsta kaip itin aukštos kokybės produktus, pirmiausia mąstant apie mažųjų mitybą. Į tyreles sudėta viskas, kas natūralu ir ekologiška, – jos gaminamos iš viso pasaulio surinktų geriausios kokybės vaisių ir daržovių, kuriuos sunokina natūrali gamta. Kiekvienas „Rūdolfs“ ekologiško kūdikių maisto šaukštelis dovanoja puikią maistinę vertę ir padeda formuoti natūralius mažo žmogaus valgymo įpročius.

„Rūdolfs“ tyrelės stiklainiuose – jau parduotuvių „Maxima“ lentynose:

Ziediniu kopustu Rudolfs

Žiedinių kopūstų tyrelė, nuo 4 mėn.

Žiedinių kopūstų tyrelė dažnai rekomenduojama kaip maistingas pasirinkimas kūdikiams, pradedantiems valgyti kietą maistą. Žiediniai kopūstai lengvai virškinami, skatina sveiką virškinimą. Turi daug maistinių medžiagų, vitaminų C, K, B6, daug skaidulų. Tyrelė universali, gali būti maišoma su kitomis daržovėmis.

Viso grudo avizu kose Rudolfs

Viso grūdo avižų košė, nuo 4 mėn.

Viso grūdo avižų košė yra maistingas ir sveikas kūdikio mitybos pasirinkimas. Ji gali padėti palaikyti bendrą vaiko sveikatą ir gerą savijautą, o kartu suteikti skanų ir sotų maistą.

Vistienos ir jautienos tyreles Rudolfs

Vištienos, jautienos tyrelės, nuo 6 mėn.

Mėsos tyrelės vertinamos dėl jų maistinės vertės. Tai puikus baltymų šaltinis, kuris labai svarbus kūdikių vystymuisi. Geležis, cinkas, vitaminai ir mineralai stiprina imuninę sistemą ir padeda išvengti mažakraujystės. Abi tyrelės yra lengvai virškinamos ir gali būti maišomos su kitomis trintomis daržovėmis ar vaisiais, todėl yra universalios pradedant kūdikius maitinti kietu maistu.

Daržovių tyrelė su burokėliais ir jautiena Rudolfs

Daržovių tyrelė su burokėliais ir jautiena, nuo 6 mėn.

Burokėliai kūdikiams naudingi, nes jų sudėtyje yra daug vitaminų ir mineralų, be to, jie skatina virškinimą ir stiprina imunitetą.

Kriausiu ir melyniu tyrele su varske

Kriaušių ir mėlynių tyrelė su varške, nuo 6 mėn.

Varškė yra vienas iš natūralių maisto produktų, turinčių daug probiotikų, kurie vartojami jau tūkstančius metų – sudėtyje esančios sveikos bakterijos palengvina virškinimo procesą.

Kremine darzoviu sriuba su suriu ir vistiena Rudolfs

Kreminė daržovių sriuba su sūriu ir vištiena, nuo 8 mėn.

Sriubos yra lengvai valgomos ir švelnios kūdikio pilvukui, o skysta konsistencija padeda mažyliui gauti pakankamai skysčių.

Lazanija ir rizotas Rudolfs

Lazanija, rizotas, nuo 8 mėn.

Kūdikius verta supažindinti su įvairiais skoniais ir tekstūromis, todėl kartais galima pasiūlyti ir „sudėtingesnių“ patiekalų. Svarbu užtikrinti, kad jie būtų paruošti kūdikiui tinkamu būdu, atsižvelgiant į jo amžių ir raidos etapą.

O kaip atsirado „Rūdolfs“ tyrelės?

Viskas prasidėjo nuo mažo berniuko Rūdolfo, kuris įkvėpė savo mamą ruošti sveikiausią ir maistingiausią maistą. Augdamas jis buvo labai išrankus ir valgydavo tik savo mamos gamintą maistą, nes mama ruošdavo jį su meile ir ypač atsakingai. Mažajam Rūdolfui augant, jo mama kūrė ir tobulino vis įvairesnius receptus. Vėliau šie receptai buvo pradėti gaminti ir kitiems vaikams, o šiandien „Rūdolfs“ tyreles mėgsta vaikai visame pasaulyje.

„Rūdolfs“ svarbiausia – nuolat tobulinti kokybę

Kodėl? Kad kūdikis ir vyresnis vaikas gautų geriausią skonio patirtį ir maistingumą nuo pirmojo kąsnio. Kaip ir tėvai, taip ir „Rūdolfs“ siekia suteikti kiekvienam mažyliui sveikiausią, tyriausią ir sočiausią gyvenimo pradžią.

Kaip parinkti mažyliui geriausios kokybės maistą?

Kūdikio mityba ir naujų skonių atradimas – ypač svarbus gyvenimo pradžios ir raidos momentas. Tačiau – ir kupinas nerimo tėvams. Kaip nesusipainioti tarp gausybės rinkoje siūlomų produktų ir savo vaikui parinkti tai, kas jam labiausiai patiks ir bus vertingiausia?

Jei norite, kad kūdikis gautų geriausią maistą, reikia atkreipti dėmesį į produktų kokybę ir sudėtį. Svarbu rinktis ekologišką produktą, be dirbtinių priedų, konservantų, su aiškia sudėtimi ir kilme.

Paruoštų maisto produktų vaikams pasiūla tampa vis didesnė, tačiau jų kokybė – skiriasi. Įsitikinkite produkto kokybe ir atkreipkite dėmesį:

  • į produkto sudėties tinkamumą kūdikiui ir jo amžiaus atitikimą;
  • ar produktas yra ekologiškai sertifikuotas;
  • į papildomą kokybės vertinimą ir sertifikatus.

Naujausi komentarai