Nemokama neurosensorinės stimuliacijos terapija vaikams

Reklaminis partnerio turinys
Neurosensorinės stimuliacijos teparija specialiųjų poreikių turintiems vaikams Partnerio nuotr.

Specialiųjų poreikių turintiems vaikams neurosensorinės stimuliacijos teparija „Vaiko raidos klinikoje“ nieko nekainuoja, o kitoms darželinukų grupinėms terapijoms taikomos specialios kainos.

Ši terapija padeda mokymosi sunkumų turintiems vaikams, kuriems sunku skaityti ir rašyti, susikaupti, tarti pirmuosius žodžius ar komunikuoti.

Pagalba vaikui, kuriam sunku kalbėti ir mokytis

Vaiko raidos klinika – vienintelis audioneurosensorikos centras Lietuvoje – skuba į pagalbą Jūsų vaikui ir padeda jam komunikuoti.

Vaikos raidos klinikos kalbos neurosensorinės stimuliacijos terapija padeda vaikui:

  • Tiksliau ir aiškiau tarti garsus, skiemenis ir žodžius;
  • Pakartoti taisyklingą garsų, skiemenų ir žodžių tarimą;
  • Išmokti naujų žodžių;
  • Tobulinti aktyvujį žodyną bei rišliosios kalbos plėtojimą;
  • Didina žodžių skaičių sakiniuose;
  • Skatina ilgesnį atpasakojimą.

Kalbos terapija padeda vaikui komunikuoti ir lengviau adaptuotis

Kalbos terapija apima ne tik vaiko žodinę kalbą, bet apskritai komunikaciją. Tai reiškia, kad vaikui kalbos neurosensorika padeda tokiose srityse kaip rašymas, skaitymas, kalbėjimas, artikuliacija, ekspresyvioji kalba ir balso valdymas, taip pat kartu lavinami vaiko socialiniai įgūdžiai.

Nepamirškite, kad terapijų taikymas kuo ankstesniame amžiuje daro didelę įtaką galutiniam rezultatui, kitaip tariant – kuo anksčiau, tuo geriau! Vaiko raidos klinika turi daugybę sėkmės atvejų, kai vaikams pavyksta prakalbėti ir patirti bendravimo malonumą. O ką jau kalbėti apie komunikacijos svarbą ir būtinumą darželyje ar mokykloje.

Kviečiame registruotis!

Jeigu vaikutis yra ypatingas ir turi specialiųjų poreikių, šią terapiją gali gauti ankstyvosios reabilitacijos metu NEMOKAMAI. Tam reikia tik šeimos gydytojo siuntimo socialinio pediatro konsultacijai. Už šią galimybę Vaiko raidos klinika yra dėkinga teritorinėms ligonių kasoms.

Na, o kitoms darželinukų grupinėms terapijoms Vaiko raidos klinika taiko specialią kainą. Dėl konkretesnių sąlygų kviečiame kreiptis el. paštu [email protected]. Į terapiją kviečiame registruotis:

www.vaikoraidosklinika.lt

Tel. + 370 695 95 265 

El. paštas [email protected]