Nėščiųjų audioterapija: vienintelė terapija Lietuvoje būsimoms mamoms

Reklaminis partnerio turinys
Vienintelė terapija Lietuvoje jau ir būsimoms mamoms Vienintelė terapija Lietuvoje jau ir būsimoms mamoms

Vaiko raidos klinika

Visos būsimos mamos sutiks: vaikelio laukimas yra ypatinga būsena, kurios metu norisi jausti kuo daugiau pozityvių emocijų, nes jas jaus ir pilvelio gyventojas.

Vaiko raidos klinika rūpinasi būsimomis mamomis ir pristato taip ilgai lauktą nėščiųjų audioterapiją!

Vienintelė terapija Lietuvoje jau ir būsimoms mamoms

Vaiko raidos klinika yra ne pelno siekianti organizacija, kuri visa savo pelną paskirsto vaikučiams, kuriuos paliečia liga ar negalia. Vaiko raidos klinika vienintelė Lietuvoje turi audioneurosensorinės stimuliacijos terapiją, kuri padeda visiems ir yra tinkama kūdikiams nuo 2 mėnesių amžiaus.

Mamos balso nauda būsimai mamai

Mums visiems yra plačiai žinomas mamos–vaiko fenomenas: „Kai mano mama verkia – aš verkiu, kai mama juokiasi – aš juokiuosi kartu su ja, kai mama yra liūdna – aš liūdžiu, kai mama patiria stresą – aš nerimauju kartu su ja.“

Ilgalaikis stresas, nerimas ar dirglumas kenkia ne tik nėščiajai, bet ir jos įsčiose esančiam vaikeliui, jis taip pat gali turėti įtakos jo vystymuisi. Taigi Vaiko raidos klinika pristato naują terapiją, kuri yra tarsi ramybės uostas būsimai mamai tokiu nepaprastu laikotarpiu, atnešanti pozityvios patirties ir pilvelio gyventojui.

Vienintelė terapija Lietuvoje jau ir būsimoms mamoms

Speciali audioprograma nėščiosioms padeda atsipalaiduoti

Tyrinėdami ausų, smegenų, kūno ir psichikos tarpusavio ryšį, prancūzų mokslininkai sukūrė itin veiksmingą metodą, skirtą ne tik plačiam sutrikimų spektrui gydyti, bet ir pagelbėti kiekvienam žmogui kasdienybėje.

Speciali audioprograma nėščiosioms yra sudaryta taip, kad skambant Mocarto ir Grigališkojo choralo garsams raminamai veikiama visa nervų sistema, smegenims suteikiama daug galios ir gaminami laimės hormonai. Šie garsai dėl savo harmonijos, aukštų dažnių gausumo, greito tempo ir universalumo stimuliuoja smegenų ir užtikrina laimės hormonų – endorfinų – gamybą.

Giedojimo ritmai atitinka žmogaus širdies plakimą

Giedojimo ritmai iš tiesų atitinka idealų žmogaus širdies plakimą. Juk tai, kas svarbiausia, nematoma akimis, o jaučiama širdimi. (Antuanas de Sent-Egziuperi)

Terapijos metu būsima mamytė gali piešti, spalvinti, dėlioti dėliones ar tiesiog miegoti. Juk tai yra taip svarbu – atrasti laiko sau, kai šiandieniame pasaulyje jaučiamas lėkimas ir skubėjimas, kuris lemia dar didesnio nerimo atsiradimą.

Padėdamas sau gali padėti ir kitiems

Koks nuostabus jausmas turėtų apimti žinant, kad padėdamas sau gali padėti ir kitam. Vaiko raidos klinika – ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis prioritetas yra vaikai. Būsimos mamytės, apsilankiusios Vaiko raidos klinikoje, padės vaikučiams, kuriems yra būtina pagalba: visas Klinikos pelnas yra paskirstytas vaikams!