Norite atrodyti jaunesnė? Štai keletas pagrindinių aprangos gudrybių!

Stilinga moteris lauke Maria Markevich | Shutterstock.com

Pasinaudojusi keletu veiksmingų patarimų, nubraukite metus nuo savo išvaizdos. Ir nereikės jokių stebuklingų kremų nuo raukšlių!

Įsileiskite į spintą raštus

Nesvarbu, koks drabužio raštas, išlaikysite vizualinę intrigą – derinys atrodys žaismingas ir įdomus. Bet išsirinkusi sau tinkamus raštus, įspūdį dar labiau sustiprinsite. Tiesios juostos, zigzagai ir geometrinės figūros gali atrodyti konservatyviai ir griežtai, todėl vietoj jų rinkitės raštus „švelnesniais kraštais“. Jei norite pabrėžti savo jaunatviškumą, dėvėkite drabužius labiau išlenktais, banguojančiais raštais, kurie yra ant ryškesnės ar spalvingesnės vientisos medžiagos, o ne dviejų tonų.

Rastuota sukneleHighKey | Shutterstock.com

Venkite juosmenį apspaudžiančių kelnių

Senstant, gali būti, vienas kitas papildomas kilogramas atsiras ne ten, kur reikia. Jei daugiau riebaliuko ant pilvo, kelnės ir džinsai, kurie užsegami užtrauktuku ar spaude (saga), gali visiškai suspausti kūną, kuris tiesiog veršis per kraštus. Geriau rinkitės laisvo kirpimo, lengvai krintančias kelnes. Venkite elastingų juosmenį apspaudžiančių, bet prie kulkšnių išplatėjančių mamos tipo džinsų. Įsigykite laisvesnes kelnes iki kulkšnių, klasikines kelnes ir kiulotus (plačias patrumpintas kelnes paaukštintu liemeniu). Geriausia šiuo atveju – ne džinsinis audinys.

Laisvos kelnesOlesya Kuprina | Shutterstock.com

Pagyvinkite savo spalvų paletę

Tamsesni atspalviai atrodo konservatyvesni ir skleidžia žinią apie „daugiau autoriteto“ turinčią moterį. Ko gero, nenorite, kad įvaizdis būtų per daug šaltas ir nugludintas, „vadoviškas“? Šviesesni, ryškesni atspalviai daro jus atviresnę ir linksmesnę, o dėl to – ir jaunesnę. Dėvėkite ir panašių spalvų – ryškesnius, šviesesnius – aksesuarus, pavyzdžiui, šalikėlius, vėrinius ar seges – tai ypač puikus būdas pabrėžti savo bruožus ir atrodyti gaiviai.

Ryskus aksesuaraicrystalfoto | Shutterstock.com

Dekoltė atverianti palaidinė

Jei savo „jaunas dienas“ leidžiate drabužiuose, kurie dengia didžiąją dalį kūno, pavyzdžiui, dekoltė visada paslėpta, jūsų odos praktiškai neliečia saulė – vadinasi, išvengiate ir žalos odai, kurią gali sukelti saulės vonios. Tačiau norėdama atrodyti jaunesnė rinkitės atviresnę viršutinę dalį, atverkite dekoltė. Ši sritis sensta labai lėtai. Tiesa, kalba eina ne apie pernelyg didelį „atviravimą“: tiesiog neuždenkite kaklo aklinai.

Atvira palaidinepuhhha | Shutterstock.com

Pakeiskite juodus drabužius

Juoda spalva yra populiari, nes universali, tačiau dėl jos solidumo galite atrodyti vyresnė. Įsigydama naujų drabužių, dėmesį kreipkite į rudus ir pilkus atspalvius – drabužiai neatrodys tokie griežti, o ir pati atrodysite jaunesnė. Tiek ruda, tiek pilka spavos, suderinus, gali vizualiai liekninti, jos atrodo neutraliau, neįrėmina. Be to, mažiau intensyvios, palyginti su juoda spalva, taigi – ir ne taip sendina.

Pilkas megztinisprogressman | Shutterstock.com

Nebūkite trendų vergė

Jei žiūrėsite, kas madinga, o ne kas stilinga, jums bus svarbu žūtbūt turėti garsaus prekių ženklo drabužį, nepaisant savijautos, gerai neatrodysite. Jei bandysite sekti naujausias tendencijas, automatiškai atrodysite prabangiai, bet ar tikrai jums viskas tiks?.. Galite „persiristi“ į bandytojų, kurie nepataiko, grupę. Svarbu, kad jūs stengtumėtės rengtis jauniau, o ne kaip vaikai ar anūkai. Geriau atsižvelkite, kokioje aprangoje jaučiatės geriausiai, ir papildykite spintą niekada iš mados neišeinančiais drabužiais.

Suderinta aprangaMaria Markevich | Shutterstock.com

Parodykite šiek tiek odos

Nors galbūt kūnas nebe toks, kokį turėjote 20-ies, tai nereiškia, kad visą likusį gyvenimą turite vengti sijonų ir suknelių, kurie atidengia kojas. Taip, moterys žino apie venų problemas, kojų netolygumus, jaučiasi nejaukiai, atidengdamos perbalusį kūną, tačiau metas nustoti nerimauti. Prisimenate? Gyvenimas yra vienas. Ir gatvėje jūs tokia tikrai ne viena. Vis tiek sunku ryžtis? Padenkite kojas kojų makiažo priemone ar savaiminio įdegio kremu: padengsite trūkumus. Arba tiesiog patepkite kojas drėkinamuoju losjonu: tai kas, kad bus baltos, bet dailiai žvilgės ir bus glotnesnės.

Atviri drabuziaiWAYHOME studio | Shutterstock.com

Jaunystė – ir atviros kulkšnys

Jei nenorite atidengti visos blauzdos, neslėpkite kulkšnių. Tikrai ne viską reikia dengti. Šiek tiek pailginkite koją dėvėdama ¾ ilgio kelnes – atrodysite žaviai, subtiliai seksualiai. Be to, jūsų kulkšnys – taip pat ta kūno dalis, kuri nesufleruoja amžiaus. Be to, trumpesnės kelnės – tai galimybė parodyti kokybiškus, dailius batus, ir nesvarbu, kokie jie – aulinukai, balerinos ar loaferiai (mulės).

Trumpos kelnesVictoria Chudinova | Shutterstock.com

Atraskite pusiausvyrą tarp beformio ir tobulai tinkamo

Norėdama nubraukti metų nuo savo išvaizdos, rinkitės drabužius, kurie šiek tiek krinta nuo peties arba yra ilgesnio, asimetriško silueto. Jei drabužis labiau oversize, apkritęs, jis labiau linksta į kasdienių drabužių grupę ir neįrėmina kūno, leidžia jaustis laisviau, vadinasi, neša tą jaunesnio amžiaus žmogaus žinutę. Tik neperženkite ribos: platėjantys džinsai ir plačios sportinės kelnės jūsų kūną praris. Rinkitės ne per plačius oversize drabužius, venkite puošmenų ar detalių, kurie darys jus perdėm, t. y. paaugliškai, jaunesnę. Išlaikyti savo savo amžiaus diapazoną vis tiek svarbu.

Oversized megztukasCreative Lab | Shutterstock.com

Apnuoginkite pečius

Nebijokite atidengti rankų vilkėdama berankovę palaidinę. Jei jums nešalta – rankos turi būti atviros. Rinkitės ne per ankštus berankovius „maikės“ tipo marškinėlius, tačiau būtinai – ir gerai prigludusią liemenėlę, kuri neišsipūstų.

Apnuoginti peciaiWAYHOME studio | Shutterstock.com

Tinkamas pasirinkimas – paprastesni aksesuarai

Būkite išranki, kai spręsite, kokius aksesuarus rodyti savo aplinkai – draugams ir bendradarbiams – kiekvieną dieną. Užuot dėjusi keletą apyrankių ir vėrinių, prieš išeidama pro duris visgi dalį nuimkite. Kaupti bižuteriją ir įvairius papuošalus ant savęs mėgsta vyresnės kartos moterys, o šių laikų jaunesnioji karta vertina minimalizmą.

Minimalistiniai aksesuaraiDarya Lavinskaya | Shutterstock.com

Šiek tiek aukščio – jaunatviškumui sustiprinti

Laikui bėgant posakis „grožis reikalauja aukų“, ko gero, nebus toks aktualus, ir grožį turbūt mainysite į patogumą tiek kalbant apie drabužius, tiek – apie batus. Galbūt ir sunku bus išlaikyti pusiausvyrą „kaip kadaise“, na, ir nemėginkite išlikti stileiva, tačiau išmesti visų aukštakulnių irgi neprotinga. Darykite stilių komfortiškesnį sau: tiesiog 10 cm aukščio kulniukus iškeiskite į 3 cm, rinkitės batelius su platforma arba platesniu kulniuku, ir atsisakyti elegantiško įvaizdžio nereikės.

Bateliai zemu kulnuAnn Haritonenko | Shutterstock.com

Domina pagrindinės stiliaus taisyklės? Skaitykite:

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!