Norite atrodyti lieknesnė? Pasinaudokite stiliaus patarimais!

Laiminga moteris žiūri į veidrodį Galina Zhigalova | Shutterstock.com

Mes, moterys, kartais esame nepatenkintos vaizdu, kurį matome veidrodyje... Ir tada imame galvoti: derinti maistą, drabužius ar keisti požiūrį.

Keletas gudrybių, ir tikrai pasieksite tikslą atrodyti grakščiau. Tačiau pagrindinis patarimas – suveržtas juosmuo ir daug vertikalių linijų. Bet apie viską – iš eilės.

Jums tobuliausias dydis

Jei galite rinktis idealiai priglundantį drabužį – tokį ir rinkitės, net jei tai būtų vienu dydžiu mažesnis aprėdas. Puikiai krintantis drabužis tikrai „palygins“ iškilimus. Žinoma, jis turi dailiai glusti, sagos neturi virsti lauk: kraštutinumų mums nereikia, mums reikia gražaus vaizdo. Venkite „palų“, ypač laisvų ir šviesių drabužių: jie tik išplatina figūrą. Tiesa, moters liemenėlės dydis kiekvienais metais gali svyruoti keičiantis svoriui, raumenų tonusui, nėštumui ar amžiui. Taigi ir apatiniai drabužiai turi priglusti idealiai. Gerai priglundusi liemenėlė nenusmuks žemyn, nepersisuks, o kaušeliai nesusiraukšlės. Kai puikiai dera net apatinis drabužis, figūra automatiškai optiškai „mažėja“.

Drabuzio dydisDonenko Oleksii | Shutterstock.com

Formuojamieji apatinukai

Plonesnį siluetą akimirksniu sukursite ir pasirinkusi tinkamus formuojamuosius apatinius. Jie taip pat turi idealiai priglusti, nespausti. Nerekomenduojama dėvėti tokių formuojamųjų apatinių, kurie visiškai pakeis, o galbūt net iškreips figūrą. Mūsų tikslas yra bent –1 dydis. Formuojamieji apatiniai puikiai gali suformuoti sėdmenis, pilvą, šlaunis. Nepersistenkite su dydžiu: pasirinkusi itin mažus tokius drabužius rizikuojate suspausti kūno organus.

Formuojantys apatiniaiInessa Boo | Shutterstock.com

Drabužio ilgis

Džinsai ir kelnės turėtų siekti kulkšnis arba net centimetru žemiau. Tamsios spalvos, šiek tiek siaurėjančios ir jokiu būdu ne klostuotos tiks geriausiai. Tiks ir pieštuko formos sijonai, siekiantys maždaug šlaunų vidurį, virš kelių arba – iškart už jų. Trumpesnis sijonas kojas pastambins (nebent esate smulkaus sudėjimo), o ilgesnis kurs kresno žmogaus įvaizdį. Nesirinkite kaprių, ilgų ar plačių šortų ir beformių blauzdas siekiančių sijonų.

Dzinsu ilgisTinxi | Shutterstock.com

Džinsai – aukštu juosmeniu

Eksperimentuokite su tamsiai mėlynais ar juodais prigludusiais džinsais, kurių juosmuo – aukštas. Dėl aukštesnio juosmens jūsų kojos atrodys ilgesnės, ypač jei prie jų priderinsite marškinius ar T formos marškinėlius (trumpomia rankovėmis)suporuotos su palaidine ar marškinėliais ar net šiek tiek, lengvai, trumpintą palaidinę. Kad atrodytumėte šiuolaikiška, pirkite tik džinsus su užtrauktuku, o ne elastine juosta, kurią teks užtraukti gerokai virš bambos.

Dzinsai aukstu juosmeniuVictoria Chudinova | Shutterstock.com

Nepamirškite aksesuarų

Odos atspalvio ir smailūs bateliai be dirželių prie kulkšnies pailgins jūsų kojos liniją. Norite pridėti dar daugiau šarmo? Rinkitės aukštakulnius kurių kirpimo linija (prie pirštų esanti linija) būtų kuo arčiau jūsų kojos pirštų. Ieškokite ilgų aksesuarų. Ilgi karoliai ir „nuleisti“ auskarai papildys vertikalų aprangos efektą.

Ilgi auskaraiStockshakir | Shutterstock.com

Geriausia – vienspalvė išvaizda

Juoda spalva visada atrodo prašmatniai, tiesa, ir optiškai lieknina. Tačiau „liekninamąjį“ efektą turi ir kitos tamsios spalvos, pavyzdžiui, tamsiai žalia, mėlyna ar raudona. Tokių spalvų vienspalvė apranga sukurs ilgą vertikalią liniją, todėl atrodysite aukštesnė, o figūra – lieknesnė. Šviesesnių tonų drabužių venkite. Šiam tikslui balta spalva – visiška blogybė.

Juoda aprangasairamacleod | Shutterstock.com

Raskite savo akcentą

A formos suknelės ar sijonai suteiks tobulą formą jūsų apatinei kūno daliai, taip pat paryškins juosmenį. Tokiu drabužiu apsirengusi atrodysite ir kiek lieknesnė, ir žaismingesnė. Idealus ilgis bet kurio A formos drabužio, kaip ir šortų ar sijonų, – virš kelių.

A formos sukneleRoman Samborskyi | Shutterstock.com

Sujuoskite

Prie laisvų palaidinių, megztinių ir tunikų pridėkite siaurą diržą. Laikykitės atokiau nuo visko, kas per platu. Net platus diržas sudarys nepageidaujamą „efektą“: jis tiesiog „perpjaus“ jūsų kūną per pusę, todėl atrodysite žemesnė.

Plonas dirzasHappy Max | Shutterstock.com

Rinkitės proporcingą rankinę

Pernelyg dideli, platūs drobiniai maišeliai ar tašės nesudarys norimo efekto, „nuskandins“ jus. Eidama į miestą vakare visus būtiniausius daiktus – nuo lūpdažio iki mobiliojo telefono – pasistenkite sutalpinti į vidutinio dydžio rankinę arba delninę su rankena per petį.

Vidutine rankineNick Starichenko | Shutterstock.com

Juostos ir raštai

Vertikalios juostos (puiku – tamsios kelnės su dryžiais ar pieštuko formos sijonai) optiškai pailgina figūrą. Norėdami paryškinti juosmenį, rinkitės, pavyzdžiui, kelnes, kurių ir dirželis dryžuotas: akivaizdžiai išreikštas vertikalumas suteiks papildomą „suspaudimo“ efektą, taigi liemuo atrodys plonesnis. Norėdama išbandyti tokį drabužį, jei šiek tiek nerimaujate, „kaip tai atrodys“, pradėkite nuo įstrižai dryžuotos suknelės.

Dryzuoti marskiniaiIryna Inshyna | Shutterstock.com

Atnaujinkite viršutinius drabužius

Pusilgis paltas, maždaug iki šlaunų vidurio, figūrai suteikia ilgumo. Kitos svarbios detalės, kurių reikia ieškoti drabužiuose, ir viršutiniuose, – diržai ar raišteliai, sukuriantys „suspausto“ juosmens įvaizdį. Juosmenį pabrėžti svarbu: dažnai šita dalis labiausiai krinta į akis, o mes, moterys, padarysime viską, kad jis atrodytų nuostabiai.

PuspaltisMaxFrost | Shutterstock.com

Norite sužinoti daugiau apie stilių ir aprangos gudrybes? Skaitykite:

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!