Oksana Pikul nesiryžo skirtis su vyru pirmosios krizės metu

„Mūsų santykiai buvo gražūs, sutarimas – tvarkingas“, – atskleidžia atlikėja „Mūsų santykiai buvo gražūs, sutarimas – tvarkingas“, – atskleidžia atlikėja

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau tryliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas bendrauja su vizažo meistre, influencere, atlikėja, mama Oksana Pikul ir socialinių mokslų daktare, psichologe psichoterapeute Agne Matulaite. Tinklalaidėje moterys dalijasi savo patirtimi, mintimis, diskutuoja apie skyrybų patirtis, vaikus, sveikatą ir emocinę būseną.

Ar verta santuokoje gyventi dėl vaikų? Ar vaikas matydamas tėvus jaučia, „kad kažkas negerai“? Kaip tėvams sutarti skyrybų metu, kai šeimoje yra vaikų? Kokios pagrindinės taisyklės „galioja“ skiriantis?

Plačiau skaitykite:

Oksana Pikul: „Prieš ketverius metus nusprendėme sudėti kirvius dėl vaiko“

Sprendimą nesiskirti, praėjus beveik pusei santuokos metų, Oksana ir Simas priėmė dėl vaiko gerovės. „Kaip tėvai sugeba sutarti viduje <...> ir kokie yra jų vidiniai santykiai ir sutarimas“, – štai nuo ko priklauso skyrybų eiga, sako Oksana. „Mūsų santykiai buvo gražūs, sutarimas – tvarkingas“, – atskleidžia atlikėja ir priduria, kad su Simu buvo sutarę, jog vaikas namuose negirdėtų nė vieno balso pakėlimo ar barnio.

Vizažo meistrė Oksana Pikul „Tėvai paprastai“ atskleidė tiesą, kad santuokoje gyveno dėl vaiko:

Oksanos namuose – karas akimis: „Taip irgi galima“

Kartais šeimos dėl vaikų gyvena ne penkerius metus, o iki pilnametystės. Anot atlikėjos, neskubėti, pagyventi kurį laiką dėl vaiko buvo pats geriausias sprendimas. „Šiai dienai, – sako Oksana, – aš matau puikius rezultatus ir priduria, kad literatūroje, kurioje kalbama, kad vaikas vystosi iki 7 metų, – minima tiesa. Garsi moteris džiaugiasi, kad jos vaikas šiandien, priėmus sprendimą palaukti, – kultūringas, geraširdis, komunikabilus ir psichologiškai tvirtas berniukas.

Visą tinklalaidę apie skyrybas, išgyvenimus jų metu, vaikų jausmus, priežiūrą ir auginimą bei finansinę nepriklausomybę žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:15 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:04 – kaip viską suspėti?

02:27 – skyrybos šeimoje, kai joje yra vaikų

07:59 – skyrybos: pusę laiko pas tėtį, pusę – pas mamą

12:22 – Oksanos Pikul skyrybos

15:33 – ar verta gyventi šeimoje tik dėl vaiko gerovės

24:42 – vaikai jaučiasi kalti dėl skyrybų

27:37 – per skyrybas patartina nueiti porai pas specialistą

29:07 – ar įmanoma išsiskirti gražiai?

32:06 – kaip paaiškinti vaikui apie naują „tėtį“ šeimoje

37:07 – ar stabilumas padeda išsiskirti lengviau

40:25 – linkėjimai vienišiems tėveliams

Susiję straipsniai

Oksana Pikul apie skyrybas: sprendimas brendo pamažu

Psichologė psichoterapeutė Agne Matulaitė – atvira: skyrybos yra pralaimėjimas. Tačiau dar svarbiau, kalbant apie skyrybas, – vaikai.

Skyrybos Oksanos Pikul gyvenime: kaip pavyko jas išgyventi?

Atlikėja, verslininkė, influencerė Oksana Pikul atskleidė, kad šeimoje santuokinių krizių būta ne viena, ir būtent tai padėjo skyrybas priimti ramiai.

„Tėvai paprastai“ apie tėvų skyrybas: kaip padėti vaikui jas išgyventi? (+ konkursas)

Trečiajame epizode Simonas Urbonas kartu su psichologe Monika Kuzminskaite ir šešių vaikų mama Jurgita Pociene kalba apie skyrybas.