Pagaliau sukurtas prietaisas, buityje galintis visiškai jus pakeisti: sužinokite, koks jis

Reklaminis partnerio turinys
Naujasis flagmanas „Ecovacs Deebot X1 Omni“ Naujasis flagmanas „Ecovacs Deebot X1 Omni“

Namai – mūsų tvirtovė. Nieko nėra maloniau, kaip leisti laiką tvarkinguose ir švariuose namuose, tačiau daugeliui palaikyti toje tvirtovėje idealią švarą tiesiog pritrūksta laiko ir jėgų.

Kokie buities darbai atima daugiausia jūsų laiko ir yra patys nemaloniausi? Jei įvardijote grindų siurbimą ir plovimą, skaitykite toliau!

2022-aisiais sukurtas visiškai vartotojų lūkesčius pranokęs robotas siurblys.

Ankstesniųjų robotų siurblių spragos

Patys pirmieji ar vėlesni, tačiau ekonominės klasės robotų siurblių modeliai tiesiog važiuodavo viena kryptimi, kol atsitrenkdavo į sieną, o paskui beveik ta pačia linija grįždavo atgal. Galų gale tokiu būdu po truputį (tiesa, ne visada logiškai) būdavo išvalomos visos namų grindys.

Labai dažnai tokie siurbliai robotai įstrigdavo po kėde svetainėje ir juos skubiai tekdavo gelbėti, nes dar likdavo neišvalyti keli kvadratiniai metrai grindų, o akumuliatorius grėsmingai signalizuodavo apie metą sugrįžti į įkrovimo stotelę. Taip pat dulkių konteinerį tekdavo iškratyti po kiekvieno siurblio darbo seanso. Tačiau šių dienų siurbliai savo pirmtakus lenkia kone šviesmečiais. Ir pirmasis rinkoje pasirodęs tokio tipo siurblys – „Ecovacs Deebot X1 Omni“.

Trumpai apie naująjį flagmaną

„Ecovacs Deebot X1 Omni“ įvardijamas kaip „viskas viename“ plaunamasis siurblys robotas. Prietaisas siurbia dulkes, valo grindis ir turi savaiminio išsivalymo funkciją. Iš pirmo žvilgsnio roboto siurblio dulkių konteineris atrodo labai didelis, nors pats siurblys – išties kompaktiškas. Ta masyvi dėžė – tai valymo stotis, užimanti nemažai vietos, tačiau funkcionalumas ir pretenzija visiškai pakeisti žmogų viską atperka.

Siurblio įkrovimo-aptarnavimo stotelėje integruoti švaraus ir panaudoto vandens bakeliai. Paties siurblio apatinėje dalyje integruotas papildomas šepetys ir dvi lengvai pritvirtinamos ir nuimamos šluostės. Ne paslaptis, kad „Ecovacs Deebot X1 Omni“ puikiai įveikia ir įsisenėjusias grindų dėmes, kurias įprastai tekdavo gerokai patrinti sudrėkinta šluoste.

Siurblys-robotas Ecovacs Deebot X1 Omni

Namų erdvių žemėlapis

Programuoti robotą labai lengva, jis valdomas mobiliąja programėle. Jame integruotas YIKO balso asistentas, tad prietaisą galima valdyti balsu. Tačiau unikaliausia patirtis atsiranda tuomet, kai įgalinate visas YIKO funkcijas, o viena jų – nekviestų svečių atpažinimo funkcija (taip, teisingai: robotas atpažįsta įsilaužėlius ir praneša jums). Su YIKO iš tiesų siurblio valdymas vyksta kitaip. Naudojatės galimybėmis, kurios atveria duris į kur kas paprastesnę buitį nei iki šiol.

Kai prietaisas jau bus paruoštas naudojimui, galite robotą paleisti greituoju režimu: naudodamas kameras ir jutiklius, jis sudarys jūsų namų žemėlapį. Tam pasitelkiamos pažangios „AIVI 3D“ ir „TrueMapping“ technologijos. Tiesa, jei erdvės yra bendros (pavyzdžiui, virtuvė yra sujungta su svetaine, tačiau norite, kad siurblys robotas jas traktuotų kaip atskiras patalpas), nedideles erdvės suskirstymo korekcijas gali tekti atlikti rankiniu būdu.

Šis siurblys atpažįsta aplinką, tad žemėlapyje visada galima pažymėti draudžiamas zonas, kuriose jo apsilankymas nepageidaujamas: ten siurblys robotas tiesiog nevažiuos. Praktiškai nulinė tikimybė, kad siurblys įsiurbs ar užstrigs dėl netyčia vaikų vonios kambario viduryje pamestos kojinės: jis puikiai atpažįsta pagrindinius daiktus ir net indikuoja tai programėlėje. Bet kokį didesnių gabaritų daiktą jis gali nuskenuoti ir tiesiog apvažiuoti (vėlgi šios funkcijos neturėjo senesnių modelių siurbliai robotai). Kai žemėlapis baigtas, galima robotą siurblį paleisti darbui.

Siurblys dirbs, kol jūsų nebus namie

Labai patogi atidėjimo funkcija: pavyzdžiui, jei žinote, kad darbo dienomis 12 val. namuose nebus nei jūsų, nei vaikų, tuo metu siurblys gali pradėti valyti kambarius. Tėvams, kurie tuo metu bus darbe, verslo susitikime ar pietaus, nereikės sukti galvos dėl tokių smulkmenų, kaip namų valymas. Taip pat „Ecovacs Deebot X1 Omni“, kaip ir daugelį kitų robotų siurblių, galima paleisti per programėlę iš bet kurios vietos: svarbu, kad veiktų internetas.

„Viskas viename“ stotelė

Įprastai robotų siurblių šluostes plauti, iškratyti dulkių ir šiukšlių konteinerius reikia rankiniu būdu. Tačiau rinkos flagmanas „Deebot X1 Omni“ pats automatiškai išplauna šluostes, džiovina jas ir papildo prietaiso rezervuarą švariu vandeniu, o vos per 10 sek. ištuštinama nešvarumų talpykla. Nešvarumai kaupiami net 3 litrų talpos vienkartiniame maišelyje, kurį galima naudoti net iki 2 mėn. Taigi namų savininkams praktiškai nebereikia prižiūrėti roboto siurblio, o 99 proc. švarios grindys – veikiau garantija, o nebe siekiamybė.

Siurblys-robotas Ecovacs Deebot X1 Omni

Daugiau informacijos apie šį robotų siurblių flagmaną sužinosite apsilankę šioje svetainėje.