Pagrindinės stiliaus taisyklės, kurių laikosi amžinai jauna moteris

Stilinga moteris gatvėje DKSStyle | Shutterstock.com

Kartais moteris, nepaisant savo amžiaus, tiesiog atrodo jauna, žavi, stilinga. Rodos, šiai moteriai nereikia stengtis: bėgantys metai jos neliečia. Susidaro įspūdis, kad ji taip pat rengėsi ir prieš 20 metų ir, ko gero, tą dešimtmetį atrodė tokia pat žavi kaip šiandien.

Jos stiliaus jausmas labiau susijęs su žinojimu, kas jai tinka, ir laikantis to, nei mėginant derinti drabužius pagal amžių. Galbūt ši moteris kartkartėmis – ar dažniausiai – rengiasi ir „pagal amžių“, tačiau ji niekada neleidžia jai nurodinėti, „ką turėtų vilkėti“, kaip save prisistatyti pasauliui.

Moteris, kuri visada atrodo nuostabiai, visada „pataiko“ ir prikausto žvilgsnius, laikosi keleto taisyklių. Smalsu, kokios jos?

Ji nesiorientuoja į trendus

Dėvėkite drabužius ir aprangos derinius, kurie niekada neišeina iš mados (pvz., juodas golfas, tiesaus kirpimo džinsai ir batai iki kulkšnies). Jūs niekada neatrodysite taip, lyg per daug stengtumėtės. Stilius, kuris nereikalauja pastangų, arba – kitaip – paprastumas yra raktas į nesenstantį stilių.

Juodas golfas moterimsGaudiLab | Shutterstock.com

Ji vengia apdribusių drabužių

Nors dabar, atrodo, madingas oversize (plačių, „per didelių“ drabužių) stilius, prigludę drabužiai – svarbiausias momentas, norint pasiekti apgalvotą įvaizdį, kuris visada artimiausias moteriai, norinčiai ištrinti laiko ribas.

Klasikinis moters stiliusTashaSinchuk | Shutterstock.com

Jai artimiausi – klasikiniai batai

Žvilgtelėkite į bet kurios stilingos moters batų kolekciją – joje visada dominuos laikui nepavaldi kokybiška klasikinė avalynė, pvz., loaferiai, aulinukai ar bateliai plačiu kulniuku. 

Klasikiniai batai moterimsVictoria Chudinova | Shutterstock.com

Ji turi aprangos derinį, tinkantį bet kokiai progai

Niekada neišgirsite, kad moteris, kurios nekausto laikas, skųstųsi, jog neturi kuo apsirengti. To priežastis? Ji turi tam tikrą numatymą ir yra parengusi drabužių derinį, kuris, labai skubant, tinka įvairioms progoms ir visada leidžia jaustis užtikrintai.

Moteriskas universalus derinysViktoriya Pavliuk | Shutterstock.com

Ji niekada nepadaugina detalių

Dėvėdama per daug aksesuarų / detalių vienu metu labai lengvai galite sugadinti visą derinį. Visada stilinga moteris turi keletą elegantiškų variantų, kuriuos kaitalioja, tačiau vienu metu nepadaugina. Aprangą aksesuarai turi pagyvinti, o ne paskandinti. Dažniausias aksesuaras bet kuriuo metų laiku – akiniai jai tinkamos formos.

Moteriski akiniai nuo saulesGaudiLab | Shutterstock.com

Ji investuoja į viršutinius drabužius

Viršutinius drabužius dėvime dažniausiai ir jie labiausiai atkreipia visų dėmesį, taigi jų kokybė ir išvaizda – ypač svarbi. Stilinga moteris visada pagrindinį savo drabužių spintos biudžetą sutelkia į viršutinį drabužį, ir jį demonstruoja. Geros kokybės, universalus viršutinis drabužis bet kokią aprangą „pakylėja“ – ji atrodo brangesnė ir puikiai suderinta. 

Kokybiskas rudas paltasOlena Yakobchuk | hutterstock.com

Ji žino, kas jai tinka, ir laikosi „patikrintų“ derinių

Amžinai jauna ir stilinga moteris remiasi į tradicijas ir laiko patikrintus derinius. Ji išsiaiškinusi, kas jai tinka, tačiau kartais eksperimentuoja: visgi ne su raštais ar kirpimais, bet – modeliais. Jokių provokacijų – klasika skoningai supinama su šiuolaikiškumu.

Anna Wintour stiliusFeatureflash Photo Agency | Shutterstock.com

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!