„Panasonic“ šilumos siurbliai: maksimalus komfortas namuose ištisus metus

Reklaminis partnerio turinys
„Panasonic“ šilumos siurblys „Panasonic“ nuotr.

Dauguma galvojame, kad šilumos siurbliai skirti tik patalpoms šildyti. Šiandien tai – daugiafunkciniai įrenginiai, optimaliai palaikantys norimą namų mikroklimatą. Tai inovatyvi mažų energijos sąnaudų sistema, kuri prisideda prie komforto kūrimo namuose, rūpinasi patalpų mikroklimatu ir užtikrina komfortą ištisus metus: šildo (žiemą), vėsina (vasarą), ištisus metus ruošia karštą vandenį ir netgi vėdina patalpas, panaudojus papildomą priedą – vėdinimo įrenginį su rotaciniu šilumokaičiu.

Komfortas namuose taupant energiją ir tausojant aplinką

„Panasonic“ „oras-vanduo“ šilumos siurbliai kuria komfortą namuose taupydami energiją ir tausodami aplinką. „Oras-vanduo“ šilumos siurblio technologija yra ypač efektyvi ir nekenksminga aplinkai. Ji paima šilumos energiją iš aplinkos oro (iki 80 % reikiamos šilumos energijos paimama iš aplinkos oro net ir per didžiausius šalčius) ir panaudoja ją komfortui Jūsų namuose sukurti. Virš šimtą metų skaičiuojančios japonų kompanijos „Panasonic“ ištobulinti „Aquarea“ šilumos siurbliai gerokai švaresni, saugesni, pigesni. Tai aplinkai nekenkianti kieto kuro katilų, dujų, naftos ir kitų elektros sistemų alternartyva.

Ar žinote, kur namų ūkiuose galima daugiausia sutaupyti? Statistiškai beveik 80 proc. vidutiniame namų ūkyje suvartojamos energijos tenka šilumos gamybai, ypač šildymui ir karštam vandeniui ruošti. Taigi čia slypi milžiniškas visapusio taupymo potencialas: „Panasonic Aquarea“ šilumos siurblys ne tik gerokai sumažins šias išlaidas, kadangi didžiąją dalį reikiamos energijos įsisavina iš aplinkos oro, bet tai padarys ir pačiu draugiškiausiu gamtai būdu. Pvz., paversdamas 1 kW elektros energijos į 5kW šilumos energiją, šis šilumos siurblys kasdien prisidės ne tik prie sąskaitų už elektrą sumažinimo, bet ir prie išmetamo anglies dioksido kiekio mažinimo, t. y. bus naudingas ne tik Jums asmeniškai, finansiškai, bet ir kitiems šios planetos gyventojams. Jei norite sutaupyti dar daugiau, pasvarstykite apie galimybę sistemą prijungti prie nuosavos saulės elektrinės – tokiu būdu šildymas, vėsinimas ir vandens šildymas Jums gali netgi visiškai nekainuoti!

Panasonic lyginamoji schema

Lyginamoji schema

A. Skystojo kuro / dujinis katilas

B. Elektrinis šildymas

C. Eksploatacinės išlaidos per 15 metų

D. Investicijos

Kaip tai veikia? Paprastas paaiškinimas, kaip veikia „Panasonic Aquarea“ šilumos siurblys, – šiame vaizdo įraše (anglų k.):

Gaivus ir švarus oras namuose

Šilumos siurblys prie sienos

Vėdinimas – raktas į švarų orą namuose. Griežtėjant energinio efektyvumo reikalavimams, renovuojamuose ir naujai statomuose namuose orui nebeleidžiama cirkuliuoti per langus ar sienas, kaip senos statybos namuose, ir sveikas patalpų mikroklimatas tampa dar aktualesnis. Daugelis žmonių labai daug laiko praleidžia namuose šaltuoju metų laiku, o ypač karantino laikotarpiu: mes ilsimės, leidžiame laisvalaikį ir net dirbame iš namų. Štai kodėl ypač svarbu, kad į patalpas reguliariai patektų šviežias ir švarus oras. „Panasonic“ vėdinimo įrenginys su rotaciniu šilumokaičiu užtikrina kokybišką mikroklimatą, sumažina CO2, alergenų, dulkių kiekį, užkerta kelią pelėsiams atsirasti. Gaivus ir švarus oras namuose leis mėgautis puikia savijauta ir kokybišku miegu, pamiršime netgi apie nemalonius kvapu namuose. Mažos energijos sąnaudos, optimali oro cirkuliacija ir tylus veikimas sukurs tikrą komfortą.

Vėdinimo įrenginį su rotaciniu šilumokaičiu sumontavus ant „Aquarea“ ar vandens šildytuvo viršaus gaunama vieninga, daili sistema. Vėdinimo įrenginys ir „Aquarea“ šilumos siurblys gali būti valdomi vienu patogiu valdikliu su lietuvišku meniu.

Panasonic virtuvė

Kuo dar patrauklūs šilumos siurbliai? Kompaktiškumu ir išvaizda: „Panasonic Aquarea“ šilumos siurblių „oras-vanduo“ vidinė ir išorinė dalys bei rekuperatorius yra kompaktiški ir užima labai mažai vietos. Jiems nebūtina atskira katilinė, juos galima įrengti bet kurioje patalpoje. „Panasonic“ šilumos siurblį galima sumontuoti tiesiog virtuvėje ir jis neišsiskirs iš kitos buitinės technikos.

Sprendimas tiek naujiems, tiek renovuojamiems namams, arba „Aquarea“ indėlis mažinant išmetamo CO2 kiekį

Šilumos siurblio schema

„Panasonic“ šilumos siurbliai puikiai tinka tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose namuose, nes paprasta integruoti į bet kokią jau esančią name šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemą, prijungti prie radiatorinės ar grindinio šildymo sistemos. Galima bus pamiršti nuolatinį malkų ruošimą ir kasdienį kietojo kuro pečiaus pildymą jomis! Modernūs šilumos siurbliai yra itin patogiai valdomi, jie užtikrina aukščiausią ekonominį ir energetinį A+++ klasės efektyvumą.

Inovatyvus įrenginys – išmanus valdymas

Panasonic inovatyvus įrenginys

Šilumos siurbliai – tai visiškai automatizuota sistema. Jie itin paprastai eksploatuojami, automatiškai paleidžiami, stabdomi bei atitirpinami įrenginiai, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros. Valdymas paprastas, meniu – lietuviškas, be to, lengva vartotojui keisti nustatymus, nustatyti ar užprogramuoti, kad šilumos siurblys veiktų pagal suplanuotą grafiką. „Panasonic“ šilumos siurblius galima valdyti ir nuotoliniu būdu – tai galite daryti tiek išmaniuoju telefonu, tiek planšetiniu ar staliniu, nešiojamuoju kompiuteriu. Net nebūnant namuose galima nustatyti norimus šildymo ir kitus parametrus. Labai patogu.

Viskas, ko Jūs norite, – tai gyventi patogiai. Kaip ir mes. „Panasonic“: šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sprendimai, kurie rūpinasi gamta ir žmogumi.

Jei susidomėjote ir norėtumėte gauti asmeninį „Panasonic“ šilumos siurblio (kartu su ventiliacijos įrenginiu arba be jo) pasiūlymą, užpildykite trumpą formą čia.