Pievagrybiais farširuotos vištų blauzdelės

Ingredientai: Vištienos blauzdelės - 5 vienetai, Pievagrybiai - 100 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Paprika - 1 vienetas, Petražolės - 1 sauja, Druska, pipirai, kiti mėgiami prieskoniai - 1 žiupsnelis, Aliejus (kepimui) - 4 valgomieji šaukštai.

Atsargiai išverskite odelę, stenkitės jos nepažeisti, nukirskite kaulą, o blauzdeles nukaulinkite. Blauzdelių mėsą supjaustykite smulkiais kubeliais. Svogūną ir pavalytus pievagrybius taip pat supjaustykite smulkiais kubeliais. Svogūną ir grybus apkepinkite truputyje aliejaus iki kol išsiskirs ir nugaruos skystis. Sumaišykite su smulkinta paukštiena, pridėkite smulkiais kubeliais pjaustytą papriką bei smulkiai sukapotas petražoles. Pagardinkite druska, pipirais, kitais mėgiamais prieskoniais (ypač tiktų kvapnaus muskato riešuto žiupsnelis). Gerai išmaišykite. Gautu įdaru įkimškite odeles, nepersistenkite, kad nesutrūktų. Odos kraštelį užlenkite. Farširuotes blauzdeles užlenkimu žemyn dėkite į įkaitintą keptuvę su aliejumi ir apkepinkite iš abiejų pusių iki kol apskrus, tuomet sumažinkite ugnį, uždenkite ir dar 15-20 min. patroškinkite. Tiekite su ryžiais, salotomis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.