Pievagrybių sriuba su lydytu sūreliu ir grietinėle

Ingredientai: Vanduo arba sultinys - 1 litras, Pievagrybiai - 400 gramų, Svogūnas - 1 vienetas, Morka - 1 vienetas, Bulvės - 2 vienetai, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Grietinėlė (riebi) - 100 mililitrų, Lydytas sūrelis (mažas, kvadratinis) - 1 vieneta.

Užvirkite vandenį, suberkite nuskustas, kubeliais pjaustytas bulves, pasūdykite, virkite 10 min. Morką sutarkuokite, svogūną smulkiai supjaustykite, grybus pavalykite, supjaustykite riekelėmis. Viską apkepinkite svieste apie 5 min. Gautą mišinį sudėkite į puodą su 10 min. jau pavirusiomis bulvėmis, virkite dar 7 min. Į sriubą sudėkite nedideliais kubeliais supjaustytą lydytą sūrelį (galima naudoti sūrelį su grybais), supilkite grietinėlę, pagardinkite druska, pipirais, kitais mėgstamais prieskoniais, smulkintais krapais ar petražolėmis. Virkite dar 3-5 min. Išvirtą sriubą nukelkite nuo ugnies, uždenkite ir leiskite pastovėti 10 min. Kvapni, soti ir greitai paruošiama sriuba. Ją galima ruošti ir su kitais grybais, tačiau juos (priklausomai nuo rūšies) gali reikėti prieš tai apvirti.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.