Pikantiški sausainiai su sūriu ir šonine

Ingredientai: Miltai - 260 gramai, Sviestas - 75 gramai, Pienas - 250 mililitrai, Kepimo milteliai - 0.5 arbatinio šaukštelio, Druska, čili pipirai - 1 žiupsnelis, Sūris - 250 gramai, Rūkyta šoninė - 150 gramai.

Rūkytą šoninę smulkiai supjaustykite ir apkepinkite keptuvėje iki kol gabaliukai bus traškūs, sudėkite ant popierinio rankšluostuko, kad susigertų riebalų perteklius. Sutarkuokite sūrį. Miltus sumaišykite su žiupsneliu druskos, čili pipirais, kepimo milteliais. Dėkite sviestą ir viską ištrinkite iki trupinių. Įmaišykite sūrį ir kepintą šoninę. Pilkite pieno ir suminkykite tešlą. Tešlą iškočiokite į 1 cm storumo lakštą ir norima formele išspauskite sausainius. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Puikus užkandis, tinka patiekti prie sriubos ar salotų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.