Povestuvinė kelionė pagal Zodiako ženklą

Žemėje yra daugybė nuostabių vietų, kurias verta aplankyti. Svarstote, kur ir kaip praleisti medaus mėnesį? Vienareikšmio atsakymo nėra, tačiau šiek tiek pagelbėti gali ir... jūsų ar jūsų išrinktojo Zodiako ženklas.

Avinas (Meksika – Peru). Avinai mėgsta aktyvų poilsį ir fizinį krūvį, žygius, išvykas. Jiems nepatinka leisti laiką vienoje vietoje. Jie noriai dalyvauja ekskursijose, stengiasi aplankyti ir pamatyti kuo daugiau.

Jautis (Tailandas – Filipinai). Kitaip nei gimusieji po Avino ženklu, Jaučiai lakstyti nemėgsta. Jiems labiau patinka leisti laiką vienoje vietoje, kur nors arčiau gamtos, bet patogiai. Jie puikiai pailsės teritorijoje su dideliu sodu, o jei leisis į ekskursiją – greičiausiai domėsis vietine flora ir fauna.

Dvyniai (Prancūzija – Italija). Šio ženklo žmonėms patinka aktyvus poilsis. Jie negali nusėdėti vienoje vietoje – jiems tai per daug nuobodu. Jie mielai ištisas dienas leistų ekskursijose, spaudinėdami fotoaparato mygtuką, nes pats būdingiausias šio ženklo žmonių bruožas – nepasotinamas naujų įspūdžių ir žinių troškimas.

Vėžys (Australija – Kroatija). Vėžiams kelionės metu svarbiausia atsipalaiduoti. Viešbutį jie greičiausiai rinksis kur nors ramioje vietoje, prie vandens. Jiems patinka ramus poilsis.

Liūtas (Kipras – Mauricijus). Liūtams kelionėje yra svarbiausia galimybė išreikšti save. Jiems patinka ilsėtis prabangiuose viešbučiuose ir patirti kuo daugiau malonumo. Tokių kelionių metu pinigų jie neskaičiuoja ir yra labai dosnūs.

Mergelė (Maldyvai – Balis). Kelionės metu Mergelės daug dėmesio skiria detalėms, stengiasi viską apgalvoti iki smulkmenų. Jų poilsis – kruopščiai suplanuotas. Idealiai tiks ramioje vietoje stovintys viešbučiai, bet būtinai su prabangiu SPA kompleksu. Mergelės ne šiaip poilsiauja – jos tuo pačiu rūpinasi savo sveikata.

Svarstyklės (Slovėnija – Japonija). Kelionių metu Svarstyklėms svarbu harmonija, grožis ir jaukumas. Jos mėgsta gražius viešbučius, senovinę architektūrą, tačiau antrosios pusės nuomonė apie poilsio vietą joms taip pat labai svarbi. Svarstyklės nori grožėtis jas supančiu pasauliu su mylimu žmogumi.

Skorpionas (Seišeliai – Afrika). Gimusieji po šiuo ženklu savo poilsiui ieško „ekologiškų“ vietų su pačiais geriausiais (galima sakyti, elitiniais) viešbučiais. Jiems reikia išlieti savo energiją, todėl nenustebkite, jeigu jie išreikš norą pašokinėti su banglente per bangas, paplaukioti sraunia upe ar leistis į safarį.

Šaulys (Malaizija – Kuba). Šauliui patiktų kelionės „kiaurą parą“, kitaip tariant – aktyvus poilsis. Jiems svarbu susipažinti su kitomis šalimis, jų kultūromis, praplėsti savo akiratį ir patirti naujų įspūdžių. Kuo daugiau įspūdžių – tuo geriau!

Ožiaragis (Austrija – Kinija). Kelionei, kaip ir bet kuriam kitam įvykiui, šio ženklo atstovai ruošiasi labai rimtai: jie kruopščiai susiplanuoja kelionės maršrutą, renkasi viešbutį, tačiau dažniausiai lieka ištikimi kuriai nors vienai vietai. Ožiaragiams patinka aukštos kalnų viršūnės, įdomi kitų šalių kultūra ir istorija.

Vandenis (Vietnamas – Kosta Rika). Kelionei šio ženklo atstovai ypatingai nesiruošia – jiems svarbiausia pasiūlyti kuo originalesnę idėją. Vandeniai mėgsta nestandartinius, netgi ekstremalius, sprendimus, jie trokšta patirti kuo daugiau įspūdžių ir emocijų.

Žuvys (Dominikos respublika – Graikija). Išsirinkti vietą, kurioje norėtų praleisti medaus mėnesį, Žuvims labai sunku. Jos nori komforto, ramybės ir galimybės patirti estetinį pasitenkinimą ir atsiriboti, jei toks poreikis iškils. Geriausia, kad nereikėtų daug keliauti – Žuvys mėgsta ilsėtis vienoje vietoje.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.