Praktiškos kalėdinės dovanos šeimai: kokios jos?

Reklaminis partnerio turinys
Praktiškos kalėdinės dovanos šeimai Praktiškos kalėdinės dovanos šeimai

Kasmet kalėdinių dovanų rinkimas ir pirkimas daugeliui tampa tikrų tikriausiu galvos skausmu ir išbandymu. Tačiau to išvengti galima gerai pagalvojus, ko dovanos gavėjui reikėtų, kas jį nudžiugintų ar palengvintų jo kasdienybę.

Nebijokite dovanoti dovanų visai šeimai: geriau vienas didelis ir brangesnis daiktas, nei kelios pigios dovanos kiekvienam šeimos nariui. Taigi, pristatome 2022 m. geidžiamiausių praktiškų kalėdinių dovanų sąrašą.

Dovanos šeimai

Naujas televizorius

Pastaraisiais metais televizorių galimybės gerokai prasiplėtė: tai prietaisas ne tik pažiūrėti kasdienes žinias. Per televizorių galima klausytis muzikos, radijo, žiūrėti tiesiogines transliacijas, naršyti internete, socialiniuose tinkluose, žaisti žaidimus, sportuoti žiūrint specialias mokymo programas ir kt. Taigi visos šeimos laisvalaikis taps turtingesnis, turiningesnis.

Rekomendacija: „XIAOMI TV P1E 65“ televizorius.

Elektrinis paspirtukas

Vis daugiau šeimų Lietuvoje įvertina elektrinių paspirtukų privalumus. Visai šeimai tai gali būti pagrindinė transporto priemonė, su kuria patogu nuvažiuoti pas draugus, į paskaitas, darbą, parduotuvę, paštomatą ar tiesiog pravėdinti galvą nuvažiavus į parką po sunkios darbo dienos. Kitaip tariant, paspirtukas šeimos sandėliuke beveik niekada nedulkės, ypač šiltuoju metų laiku.

Rekomendacija: „Xiaomi Electric Scooter 4 Pro EU“ elektrinis paspirtukas.

Siurblys-robotas arba siurblys-šluota

Plauti grindų nemėgsta niekas, todėl puiki idėja – šeimai padovanoti siurblį-robotą, kuris vienu metu rinks dulkes, nešvarumus, augintinių plaukus bei išplaus grindis. Jį gavusi šeima galės daugiau laiko praleisti kartu, taip pat kiekvienas – net senjoras – atras laisvą minutėlę puoselėti savo pomėgius.

Šeimai, kuri mėgsta susitvarkyti žaibiškai ir efektyviai, turi augintinių ir kilimų, buitį palengvintų dulkių siurblys-šluota.

Rekomendacija: „Xiaomi Robot Vacuum-Mop Mi 2 Ultra“ dulkių siurblys-robotas arba „Mi Handheld Vacuum Cleaner G11 XIAOMI“ dulkių siurblys-šluota.

Oro valytuvas

Besirūpinantiems visos šeimos sveikata puiki dovana – oro valytuvas. Jis neatveriant lango profesionaliai pasirūpina namų oru: iš jo pašalina žiedadulkes, dūmus, augalų sporas, gyvūnų pleiskanas bei kitus potencialius alergenus bei kancerogenus. Visa šeima geriau apsaugoma nuo kvėpavimo takų ligų, namuose nelieka nemalonių kvapų ir kt.

Rekomendacija: „Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro“ oro valytuvas.

Karšto oro gruzdintuvė

Karšto oro gruzdintuvė – virtuvės prietaisas, idealiai tinkamas kepti maistą. Jo veikimo principas – gana paprastas: maistui ruošti naudojamas karštas oras, tad iš esmės gruzdintuvė primena konvekcinę krosnelę. Tiesa, karšto oro gruzdintuvė greičiau įšyla, lyginant su pastarąja, maistas joje iškepa greitai ir tolygiai. Didžiausias privalumas – jog visas maistas ruošiamas be riebalų, todėl yra kur kas sveikesnis ir skanesnis. Net ir tos pačios vaikų taip mėgstamos gruzdintos bulvytės gali būti kur kas maistingesnės!

Rekomendacija: „Mi Smart Air Fryer 3,5 l“ karšto oro gruzdintuvė.

Dovanos jam

Išmanusis telefonas

Kiekvienas vyras apsidžiaugtų gavęs naują išmanųjį telefoną. Daugelis vyrų vis atidėlioja, taip ir neįsigyja naujo telefono, nes atsiranda tuo metu svarbesnių pirkinių, o juk technologijos nestovi vietoje, telefonai nusidėvi, galiausiai, nebediegiami atnaujinimai, tad tenka kęsti įvairiausius nepatogumus. Nudžiuginkite vyrą ir tėtį: tegul Naujuosius jis pasitinka su nauju telefonu.

Rekomendacija: „Xiaomi 12T Pro“ mobilusis telefonas.

Elektrinis atsuktuvas

Net jei vyras ir nemėgsta meistrauti, įvairiose gyvenimo situacijose labai praverčia kokybiškas elektrinis atsuktuvas. Vyrui, kuris laisvalaikį praleidžia apsiginklavęs įrankiais ir nuolat kažką meistrauja, kokybiški prietaisai – tikras svajonės realizavimas.

Rekomendacija: atsuktuvas „Xiaomi Electric Screwdriver 12V Max Brushless Cordless Drill EU“.

Barzdaskutė

Daugeliui vyrų neišvengiamas ir kone kasdienis grožio ritualas – barzdos skutimasis. Palengvinkite šį procesą – padovanokite kokybišką elektrinį skustuvą. Naujausių modelių barzdaskutės veikia itin tyliai, yra greitai ir papratai įkraunamos, turi inovatyvius keraminius peiliukus ir maksimaliai tausoja odą.

Rekomendacija: barzdaskutė „Xiaomi Electric Shaver S700“.

Lazerinis matuoklis

Dar vienas buityje vyrui ir tėčiui praversiantis prietaisas – lazerinis matuoklis, puikiai pasitarnaujantis ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams. Juo paprasta išmatuoti atstumą, galima išvengti didesnių paklaidų, taigi paprasta priimti sprendimą atsisveikinti su įprastomis ruletėmis. Be to, matavimo rezultatai išsaugomi programėlėje, todėl nereikia visko žymėtis ar stengtis prisiminti.

Rekomendacija: „Xiaomi Smart Laser Measure“ išmanusis lazerinis matuoklis.

Plaukų kirpimo mašinėlė

Dar viena iš nebrangių, bet praktiškų dovanų kategorijos – plaukų kirpimo mašinėlė. Ji kainuoja vos kaip vienas ar du vizitai į kirpyklą, o prietaisu naudotis naujasis jo šeimininkas galės metų metus. Be to, mašinėle labai patogu apkirpti ir vaikus.

Rekomendacija: plaukų kirpimo mašinėlė „Xiaomi Hair Clipper EU“.

Dovanos jai

Masažuoklis

Užimtos ir nuolat visur skubančios, mažus vaikus auginančios mamos neturi laiko dažnai mėgautis masažo procedūromis salonuose, tad puiki dovana joms – masažuoklis. Ieškokite funkcionalaus prietaiso, kuris išvaduotų nuo nugaros skausmų dirbant sėdimą darbą, nuo raumenų skausmo pabuvus per intensyvioje jėgos treniruotėje ar pabėgiojus ir tiesiog leistų atsipalaiduoti.

Rekomendacija: „Xiaomi Massage Gun“ masažuoklis.

Plaukų džiovintuvas

Plaukų džiovintuvas padės suformuoti dailią šukuoseną niekur neišėjus iš namų. Atkreipkite dėmesį, ar džiovintuvas – pakankamai galingas, mat nuolat skubant norisi nesugaišti ir džiovinant plaukus. Daugelyje pažangių plaukų džiovintuvų įdiegta jonizacijos technologija, leidžianti išvengti plaukų išsausėjimo ir elektrinimosi.

Rekomendacija: plaukų džiovintuvas „Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer“.

Išmanusis telefonas

Mamos labai mėgta telefonu viską fotografuoti ir kelti į socialinius tinklus, įsirašyti daugybę programėlių ir tiesiog savęs nevaržyti. Joms svarbu, kad telefonas būtų ne tik funkcionalus, bet ir stilingas. Taigi jei senojo išmaniojo dienos – jau suskaičiuotos, metas jai padovanoti naują telefoną.

Rekomendacija: „Xiaomi 12T“ išmanusis telefonas.

Belaidė kolonėlė

Jeigu ji mėgsta klausytis muzikos, tikrai nudžiuginsite padovanoję belaidę kolonėlę. Muzikos klausytis dama galės atlikdama namų ruošos darbus, sukiodamasi kieme, gamindama ar ilsėdamasi su kavos puodeliu. Todėl ieškokite lengvai valdomos, atsparios drėgmei belaidės kolonėlės, lydėsiančios kiekvieną laisvalaikio minutėlę.

Rekomendacija: „Mi Portable Bluetooth Speaker“ belaidė kolonėlė.

Lagaminas

Dar viena praktiška, bet kartu simbolinė ir džiugesį nešanti dovana – tai lagaminas. Jį galime dovanoti žmogui ar šeimai linkėdami nesibaigiančių įspūdžių, kuo daugiau kelionių. Kokybiškas lagaminas sėkmingai padės įveikti daugybę išvykų tiek po Lietuvą, tiek ir svetur.

Rekomendacija: kelioninis lagaminas „Mi Luggage Classic 20” Blue“.