Vaikai pagal Zodiaką

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Po Avino ženklu gimę vaikai yra labai aktyvūs, užsispyrę ir savarankiški.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Jaučio ženklo žmonės yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni, nemėgsta pokyčių.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvynio ženklo žmonės iš prigimties yra smalsūs, protingi, puikiai sutaria ir mielai bendrauja su žmonėmis.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)   (1)

Vėžiai yra labai jautrūs, emocingi, nuolat siekia švelnumo ir meilės.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.)

Liūtai yra ryškios asmenybės nuo pat pirmųjų dienų. Jie linksmi, draugiški, drąsūs, tačiau kiek egocentriški.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Mergelės yra svajingos, ramios, santūrios asmenybės, kurioms ypač svarbi tvarka bei estetika.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Svarstyklės yra išskirtinai draugiškos, tikros kolektyvo sielos, su kuriomis visada linksma bei įdomu.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Skorpionai pasižymi giliu vidiniu pasauliu, įžvalgumu, jautrumu aplinkiniams.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.)

Šauliai yra labai linksmi, pozityvūs ir nuolat naujovių ieškantys žmonės.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.)

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai yra labai savarankiški, atsakingi, atkaklūs.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Vandeniai yra kūrybingi, protingi, labai altruistiški, tačiau linkę laužyti taisykles.

Vaiko charakteris pagal zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Po Žuvų ženklu gimę vaikai yra meniški, jautrūs, meilūs.

Zodiako ženklai ir vaiko charakteris   (32)

Astrologai tiki, kad žmogaus gimimo dienos nulemtas zodiako ženklas suteikia jam tam tikras asmenines savybes.