„Tėvų Darželio“ privatumo politika

Asmeninio pobūdžio informaciją apie save (amžių, lytį ir panašiai) tinklalapiui Jūs galite pateikti savanoriškai. Šie duomenys gali būti naudojami apibendrintai analizei ir puslapio tobulinimui. Mes įsipareigojame saugoti Jūsų privatumą, todėl Jūsų asmeninė informacija ar jos dalis trečiosioms šalims nebus atskleista. Taip pat jūs turite teisę pasirinkti, norite ar ne gauti „Tėvų darželio“ ir jo partnerių informaciją.

Autorinės teisės

Visos šio tinklapio autorinės teisės priklauso UAB "NORVELA", be išankstinio mūsų sutikimo draudžiama kopijuoti, adaptuoti ar bet kokiu kitu būdu naudoti bet kurią tinklapio dalį savo komercinėje veikloje. Jeigu naudoti medžiagą sutikimą gavote, privalote nurodyti šaltinį - „Tėvų Darželis", o internete ir pateikti aktyvią nuorodą į www.tevu-darzelis.lt. Dėl www.tevu-darzelis.lt tinklapio turinio panaudojimo susisiekite su mumis.

Atsakomybės apribojimas

Šioje interneto svetainėje pateikiama medžiaga yra skirta pažinimui ir informacijai. Jei kiltų klausimų dėl Jūsų ar Jūsų vaiko sveikatos, būtinai pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu. „Tėvų darželis“ neatsako už žalą, kurią Jūs galite patirti naudodamiesi puslapyje pateikiama informacija (įskaitant ir puslapio lankytojų žinutes).