Rudeniniai darbeliai: lapai, kaštonai, gilės ir dar daugiau (su nuotraukomis)

Gyvūnėliai iš kaštonų ir gilių, rudeniniai darbeliai FotoHelin | Shutterstock.com

Rudenį smagu su vaikučiais rinkti įvairias gamtos dovanas: lapus, giles, kaštonus, kankorėžius, uogas ir sėklas, o vėliau iš jų gaminti darbelius. Dalinamės keliomis idėjomis, kurios padės įdomiai praleisti lietingą dieną ar pravers jei reikia nunešti darbelį į darželį.

Rudeninių lapų ežiukas

Rudeninių lapų ežiukas

Zzzenia | Shutterstock.com

Iš storesnio popieriaus iškirpkite ežiuko kūną, nuspalvinkite nosytę, nupieškite burną, nupieškite ar priklijuokite akytes, o tuomet klijais (geriausia būtų naudoti karštus krijus) priklijuokite arba segikliu prisekite rudeninius lapus - ežiuko spyglius.

 

Žmogeliukai iš kaštonų

Žmogeliukai iš kaštonų

liviatana | Shutterstock.com

Žmogeliukams reikės įvairaus dydžio ir formų kaštonų, o taip pat kitų rudeninių smulkmenėlių - sėklų, lapelių, žirginėlių, uogų... Žmogelių kūno dalis tarpusavyje junkite įsmeigdami dantų krapštukus arba klijuokite karštais klijais.

 

Gyvūnėliai iš kaštonų ir gilių

Gyvūnėliai iš kaštonų

katarinag | Shutterstock.com

Kaštonai ir gilės puikiai tinka įvairių gyvūnėlių gamybai. Kaštonus ir giles tarpusavyje junkite įsmeigdami dantų krapštukus arba klijuokite karštais klijais.

 

Jūreivis iš kankorėžio

Jūreivis ir laivas iš kankorėžio

phBodrova | Shutterstock.com

Prie graikinio riešuto puselės priklijuokite karštais klijais priklijuokite arba į modelino/ plastilino gabaliuką įtupdykite kankorėžį, prie kankorėžio karštais klijais priklijuokite arba dantų krapštuku pritvirtinkite gilę, įsmeikite du pagaliukus. Beliko prie riešuto puselės pritvirtinti gražų lapą - burę ir jūreivis bus pasiruošęs plaukti aplink pasaulį!

 

Piešimas lapų antspaudais

Piešimas lapų antspaudais

Olek Lu | Shutterstock.com

Rudeninius lapus išpieškite dažais ir juos priglauskite prie balto popieriaus lapo. Puikus būdas paįvairinti įprastą piešimą!

 

Kalakutas iš kankorėžio

Kalakutas iš kankorėžio

ZinaidaSopina | Shutterstock.com

Iš popieriaus iškirpkite kalakuto galvą ir kojas, priklijuokite prie kankorėžio. Puošnią kalakuto uodegą padarykite iš įvairiaspalvių rudeninių lapų.

 

Vaiduokliukai iš klevo lapų

Vaiduokliai iš rudeninių lapų

13Smile | Shutterstock.com

Klevo lapus nudažykite baltu guašu, palaukite kol dažai labai gerai išdžius ir tuomet markeriu nupieškite vaiduokliukams akis ir burnas. Tai gali būti dekoracija, jeigu švenčiate Helovyną.

 

Ežiukas iš saulėgrąžų

Ežiukas iš saulėgrąžų

Iryna Imago | Shutterstock.com

Iš rusvo ar pilko modelino ar plastilino suformuokite ežiuko kūną, į jį įsmeikite akis ir nosytę iš pipirų grūdelių ir prismaigstykite spygliukus iš saulėgrąžų sėklų.

 

Rudeniniais lapais papuošta žvakidė

Rudeniniais lapais papuošta žvakidė

Anna Ok | Shutterstock.com

Nedidelį stiklainį apklijuokite spalvingais lapeliais, papuoškite virvele ir turėsite mielą žvakidę, suteiksiančią jaukumo šaltais rudens vakarais.

 

Rudeninis medis moliūgų lapeliais

Moliūgų sėklų lapeliai

Elena Hramova | Shutterstock.com

Nelukštentas moliūgų sėklas, visų pirma, nudažykite ar nuspalvinkite ir palikite, kad gerai išdžiūtų. Iš rudo popieriaus lapo iškirpkite ar ant lapo nupieškite medžio kamieną su šakomis. Prie šakų priklijuokite spalvotas moliūgų sėklas.

 

Liūtas rudeninių lapų karčiais

Rudeninių lapų liūtas

Natalia Lebedinskaia | Shutterstock.com

Iš kartono ar storesnio popieriaus lapo iškirpkite liūto snukutį, o puošnius karčius priklijuokite iš rudeninių lapų.

Susiję straipsniai

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniuje

Dalijamės kavinių ir restoranų su vaikų kampeliu Vilniuje sąrašu.

Žaidimas vaikams: „Seno žmogaus istorija“

Šis žaidimas suteiks galimybę vienu metu ir smagiai bei naudingai leisti laiką su vaiku, ir pagulėti ant sofos ištiesus kojas. Skamba neblogai, ar ne?

Žaidimai užrištomis akimis vaikams

Žaidimai, žaidžiami užrištomis akimis, sustiprina kitus jutimus, lavina vaikų koordinaciją, sužadina vaizduotę ir padeda labiau pasitikėti savimi.