Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė šventines dekoracijas gamina pati

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė šventines dekoracijas gamina pati Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė šventines dekoracijas gamina pati

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.

Kaip gaminti dekoracijas iš to, ką turi? Kuo „zero waste“ Kalėdos – ypatingos? Kokių nuostabių šventinių papuošimų galima sukurti su vaikais? Ar įmanoma „užkonservuoti“ Kalėdas?

Plačiau skaitykite:

Kaip iš nereikalingų daiktų Rūtos namuose gimsta šventiniai papuošimai?

„Kai žmonės pradeda leisti daug pinigų būtent dekoravimui, norisi visko labai daug prisipirkti, <...> reikia pažiūrėti, ką gali padaryti iš to, ką turi, ir netgi su pačiais vaikais“, – atvirauja Rūta, kartu demonstruodama savos gamybos šventinę dekoraciją, padarytą iš savų ir išmainytų daiktų. Kartu su vaikais ji tiesiog užkonservavo Kalėdas.

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad Kalėdoms dekoracijas stengiasi pagaminti pati ir nepripažįsta besaikio pirkinėjimo:

Kalėdiniai „konservai“ namuose gali sukurti įspūdingą atmosferą

Vietoj dirbtinio sniego – cukrus, vietoje prabangių šventinių detalių – sudovanotos, kompozicijoms puikiausiai tinkančios smulkmenos. Stebėkite, kaip pačioje laidoje gimsta nepakartojamai jaukūs kalėdiniai konservai, kurie namuose sukurs jaukią, šviesią, subtilią atmosferą. Ir, svarbiausia – visiškai nereikės išlaidauti.

Plačiau skaitykite:

Visą tinklalaidę apie artėjančias šventes, pasiruošimą joms, vaikystės tradicijas ir staigmenas bei dovanas vaikams žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbėjome apie:

00:30 – pašnekovių ir temos pristatymas

02:10 – šventinė nuotaika. Kada ji aplanko?

06:41 – kalėdiniai vaikystės prisiminimai

11:14 – tikėjimas Kalėdų Seneliu

14:34 – šventinis šeimos biudžetas: kaip jį nusimatyti?

22:47 – kalėdinės namų dekoracijos

29:51 – Rūtos Kalėdinė dekoracija, kurią galima smagiai padaryti kartu su vaikais

34:10 – kalėdinių idėjų ir pirkinių sąrašo ruošimas

36:21 – Ingos elfų rogės

39:20 – šventinė psichozė – saugiausia psichozė

40:10 – kalėdiniai linkėjimai

41:01 – jei nespėji padaryti silkės – nieko tokio, galima ir šprotų nusipirkt

Susiję straipsniai

„Žemaitukas“ Linas su žmona Rūta apie tėvystę ir iššūkius šeimoje

Rūta sako, kad nėštumas buvo netikėtas, ji jautėsi nepasirengusi, kupina baimių ir nežinios. Žinia aplankė jai viešint pas seserį Airijoje.

Laima ir Simona apie „Mokinukes“, supiršimą su Jonu ir nuotykius

Ar žinojote, kad Simona Nainė su Jonu susipažino per „Mokinukių“ dainą? Laima juokaudama prisistato kaip piršlienė, mat supiršo ir Simoną, ir Inetą.

Su Sergejumi Maslobojevu apie vaikų auklėjimą ir taikias skyrybas

Kikbokso čempionas, paklaustas, ar norėtų daugiau vaikų, sako: „Tikrai nespjaunu į tą pusę, gan jaunas vyras esu, gyvenimas tęsiasi.“

Skelbimai

8,00 €
110 | 4 - 5 m.
22,00 €
36 | 8 | S