Šešių vaikų mama pasakė, kaip neišprotėti tarp vaikų: žino 1 būdą

Šešių vaikų mama pasakė, kaip neišprotėti tarp vaikų Šešių vaikų mama pasakė, kaip neišprotėti tarp vaikų

Ar dažnai jaučiatės išsekusi? O gal, kalbant apie vaikų auginimą, nuolatos tarsi prarandate balansą ir savitvardą?

Nuovargis, kurį sukelia motinystė, kasdien kamuoja nemažai mamų. Jis apima kur kas daugiau būklių: tai ir fizinis išsekimas, perdegimas, nuobodulio, nusivylimo, pralaimėjimo, pervargimo ir kiti jausmai.

Suprasdami, kokio tipo nuovargis jus labiausiai kankina, galite pasirinkti geriausią būdą, kuris jums greičiausiai padės susigrąžinti energiją, būtiną grumiantis su tėvystės iššūkiais.

Plačiau skaitykite:

Trečiajame tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizode šešių vaikų mama Jurgita Pocienė atskleidė, kaip neišprotėti tarp vaikų:

Kaip „išgyventi“ moteriai, kai tenka vienai tvarkytis su didele šeima?

Simonas Urbonas palietė jautrią temą – kaip „išgyventi“ moteriai, kai tenka vienai tvarkytis su nemaža šeima? Juk šiandieniame pasaulyje tai yra itin nelengva. Kaip rasti jėgų ne tik nepalūžti, bet ir būti išties gera mama?

Plačiau skaitykite:

Kaip vienišai mamai neišprotėti kasdienybėje?

Jurgita Pocienė, viena besitvarkanti su šešiais vaikais, papasakojo būdą, kaip neišprotėti kasdienybėje. „Šalta vonia. Lauke turiu baseiną, ir tai tikrai veikia. Jei vaikai išvarė jus iš proto – prisileiskit ledinio vandens į vonią, ir praeis absoliučiai viskas“, – teigia šešių vaikų mama. Simonas Urbonas pastebėjo, kad šis būdas puikiai tiktų ir tėčiams (kartais jiems jo gali prireikti net labiau).

Kodėl kartais geriausia išeitis – skyrybos? Visą trečiąjį „Tėvai paprastai“ epizodą žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kuriama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. Kitaip tariant, čia kalbama visais šeimoms aktualiais klausimais.

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Susiję straipsniai

Morgana Danielė patyrė akušerinį smurtą: „Tai čia jūs nejautros norit?“

Morgana pasakoja, kad jos nėštumas buvo sudėtingas ir sunkus: „Aš labai anksti, kiek ten galima iš sąrašo, turėjau tų pašalinių efektų nėštumo metu.“

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.