Šiltos pievagrybių salotos

Ingredientai: Pievagrybiai - 500 gramai, Sūris - 150 gramai, Kukurūzai - 1 skardinė, Svogūnai - 2 vienetai, Aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Majonezas - 2 valgomieji šaukštai, Druskos, pipirų - 1 žiupsnelis.

Svogūnus supjaustykite kubeliais, pakepinkite įkaitintame aliejuje iki kol pagels. Tuomet sudėkite pavalytus, kubeliais pjaustytus grybus ir viską kepinkite dar 5 - 10 min. Sūrį sutarkuokite ir įmaišykite į dar šiltus grybus (šiek tiek sūrio galite pasilikti papuošimui). Į salotas įmaišykite nusunktus kukurūzus. Salotas pagardinkite druska, pipirais, užtaisykite trupučiu majonezo. Salotas tiekite dar šiltas. Jas galima pagardinti įvairiais smulkintais žalumynais. Jos tinka kaip garnyras prie mėsos, paukštienos patiekalų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.