Simona Lipnė apie trynukus: „Jie visi yra labai skirtingi“

Simona Lipnė apie trynukus: „Jie visi yra labai skirtingi“ Simona Lipnė apie trynukus: „Jie visi yra labai skirtingi“

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt pristato jau šeštąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kartu su šeimų konsultante Renata Cikanaitė bei verslininkais Simona ir Mindaugu Lipniais šnekėjosi apie lytinį vaikų auklėjimą, lyčių skirtumus ir stereotipus.

Plačiau skaitykite:

Simona Lipnė: „Trynukai, tačiau visiškai skirtingi“

Anot tinklaraištininkės, verslininkės, influencerės Anot Simonos Lipnės, nors jos vaikai turėtų būti vienodi, juk trynukai, jie visi yra labai skirtingi.

Skiriasi ne tik jų pomėgiai, išvaizda ir dienos režimai, bet net ir akių spalva, ūgiai bei batų dydis. „Kartais net atrodo, kad jie yra ne tų pačių tėvų“, – juokauja pašnekovė.

Simona ir Mindaugas „Tėvai paprastai“ užsiminė, kad nors ir trynukai, tačiau visi trys – absoliučiai skirtingi:

Plačiau skaitykite:

Renata Cikanaitė: „Svarbu neperduoti vaikams savo stereotipų“

Anot specialistės, vaikai ateina į tam tikrą šeimą, kultūrinę bei socialinę aplinką, kuri formuoja juos, primesdama savus įsitikinimus.

Kad žinotume, kokie vaikai yra patys iš savęs, svarbu neversti jų eiti ten, kur jie nenori eiti, neperšti jiems savo elgesio modelių. „Pavyzdžiui, jei mergaitė nori žaisti su mašinyte, nesakyti jai: taigi aš tau lėlę nupirkau“, – teigia specialistė.

Visą tinklalaidę su Simona ir Mindaugu apie vaikų skirtumus, priežiūrą bei lytiškumo pamokas žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Apie ką kalbėjome:

00:15 – temos, pašnekovų pristatymas

01:15 – trynukų auginimas

03:00 – vaikų skirtumai

08:12 – dažniausios tėvų klaidos auginant vaikus

14:00 – vaikas tyrinėja savo kūną: kaip reaguoti?

19:00 – vaikai kartais užgožia vienas kitą

20:30 – vaikai, ugdomi vien moterų. Gerai ar blogai?

26:55 – etapai, kai vaikai nori būti su mama arba tėčiu

30:40 – geriausia dovana vaikui

38:00 – individualus laikas su vaikais. Kodėl tai svarbu?

40:30 – teisingas laiko skyrimas vaikams

Susiję straipsniai

Ingridos nevaisingumo kelionė: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida, šiandien sūpuojanti sūnelį Marką ant rankų, dalijasi savo istorija, išgyvenimais ir kaip jai pavyko atsitiesti po trynukų netekties.

Gediminas Žilinskas: „Su vestuvėmis niekur neskubame“

Pora prisimena, kad vienas kitą pamatė per fotosesiją, tačiau vienas kitam į akį iškart nekrito: „Ji paauglė atėjo, ten pas mus skirtumas 25 metai.“

Mamos, nusprendusios dirbti sau: „Nesitikėkite, kad lis pinigais“

Sonata, siekdama svajonės, kažkada išėjo į niekur, kai šeimoje visiškai nebuvo pajamų ir nedirbo vyras, kurį šiandien ji laiko didžiausia savo atrama.