Artūras Kirijenko

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiaurės šeimos klinika
, ,
Užimamos pareigos: Akušeris ginekologas

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Dainora.V prieš 2 m.

  Planavau eiti į Kirijenko kursus apie gimdymą ir naujagimio prižiūrą, bet prisikaičiusi čia komentarų - persigalvojau. Bet kai paklausiau draugės, kuri lankė jo kursus - nedvejodama užsirašiau ir pati. Tai ačiū dievui, kad man ji juos rekomendavo! Net baisu pagalvot, kiek būčiau praradus jeigu būčiau nelankiusi... Jokie forumai ir bobučių pasakos neatstos tų žinių, kurias gavau per kursus; pradedant tuo, kaip pagimdyti kuo mažiau žalojant save ir leliuką, baigiant naujagimio maudymo ypatumais Tikrai SUPER GYDYTOJAS, viską aiškiai papasakoja ir parodo praktiškai.

 2. User has not uploaded an avatar
  soulilja prieš 2 m.

  Super ginekologas! Daugiau tokiu galit kalbet kiek norit nekeisciau i joki kita! Ir visom ji rekomenduoju!

 3. E.Va
  E.Va prieš 2 m.

  soulilja parašė:
  Super ginekologas! Daugiau tokiu galit kalbet kiek norit nekeisciau i joki kita! Ir visom ji rekomenduoju!

  O as priesingai, kaip tik lb nerekomenduoju. Lb atsiprasant "pochuistikas" gydytojas. Nezinau, kaip kitoms, bet mano konkreciu atveju, lb stipriai truko, is jo puses profesinio susirupinimo.

 4. Kitas2
  Kitas2 prieš 9 mėn.

  Gal jis nuostabus,gal ir tobulas,bet užteko apsilankyti pas ji du kartus daugiau nelinkečiau net savo pikčiausiam priešui..
  Apsilankiau dėl gimdos kaklelio vėžio tyrimo o sužinojau,kad gi pas mane gimdos kakleli netgi 3 žaisdos ir jei aš jų nesigydisiu daugiau nebeturėsiu jokiu vaikų kitaip tariant negalėsiu pastoti ir dar nuo tu žaisdų pas mane gali išsivystyt augliukas😱🙄 sustatė gydima 6vizitai po 82€🤔 na ką mokėsiu juk vaikutis nera didelis o jei pabloges ir tikrai išsivystis auglys kaip pasakojo jis gi manes niekas neoperuos neprižiūrės kol nepabloges ir nebus 3stadija. Aš sutikau dėl gydimo aprodė kaip atrodo sveikas kaklelis o kaip atrodo manasis viskas vardan mano sveikatos,mazylio ir ateities kad būtų galėčiau susilaukti dar vaikiuko. Grižau namo nuliudus apsiverkus papasakojau vyrui situacija visa jis na ka mokėsim avarbu butum sveika. Dar prie to pačio pasikaminau draugei akušerei kuri prieme gimdima su pirmu vaikeliu pasiūle atvykti pasikonsultuoti su kitais daktarais na žinoma taip ir padariau nuvykau apziurejo mane keli daktarai ir visu vienodas verkdiktas AŠ ESU VISIŠKAI SVEIKA😱😱 jokiu žaisdu jokiu pakitimu nera kaip pas gimdziusia moteri su gimdos kakleliu viskas yra gerai. Paklausus kur lankiausi ir kas man degniozavo toki gydima pasiule taip visko ramiai nepalikti juk gali dar ne viena moteris nukenteti. Ačiū dievui pasikonsultavau su profesoriais ir gavau geras naujienas dabar lauksim šeimos pagausėjimo tikiuosi greitu metu pavyks susilaukti dar vieno vaikelio👶

 5. E.Va
  E.Va prieš 9 mėn.

  Nerekomenduoju. Jau praejo laiko, bet iki siol, ji prisiminus siutas, pyktis ima. Kurios turejote persileidimu, tai net negaiskite laiko pas ji. O jei bus sekminga nestumo pradzia ir nutruktu tai toliau nesivarginkite, pas ji lankytis.
  Mano atveju, pagal ji tai "Gamtos atranka. Tu jauna, sveika. Susilauksi dar, nereikia tyrimu. Tik bendra krauja ir slapima atnesk. Toliau vartoti foline rugsti.". Tai jeigu ir toliau pas ji buciau ejusi, Tai netureciau dabar sunaus, nesilaukciau antrojo vaikelio. O man tik truko progesterono ir aspirino. Is nevieno daktaro girdejau apie ji atsiliepima, kad jis naturalistas. Tai daug ka pasako, kodel issamiau nebuvau nusiusta tirtis ir nepaskyre vaistuku.