Artūras Kirijenko

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiaurės šeimos klinika
, ,
Užimamos pareigos: Akušeris ginekologas

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  Nu ka, teko ir man susipazinti su Kirijenka. Mano daktare poliklinikoj o ir kitos, kur kreipiausi privaciai del vis pasikartojanciu nemaloniu uzdegimu- nieko kito man nesiule, tik naudoti ivairias zvakutes. Padedavo tik trumpam ir tas perstejimas mane uzkniso. Nu ir ka- apziurejo mane Kirijenko ir sako, kad uzdegimu priezastis yra zaizdele ir parode nuotraukas, kur ir man durnai tapo aisku. Bet svarbiausia, kad pamates mano kakleli jis is karto paklause- ar neskauda per santykius. As pasimeciau, is kur jis tai suzinojo (o skaudedavo gan daznai) - lankiausi juk pas beliakiek ginekologu- ne vienas nepasidomejo. Nu ka, kiek padvejojus sutikau su visom jo salygom, susimokejau (taip normaliai, nors draugei kainavo ir daugiau) uz zaizdeles gydyma. Jau praejo daugiau nei metai ir man dzin ka apie ji sako (gal is pavydo) kiti ginekologai, nes jauciuosi super, tyrimai tvarkoj ir man NEBESKAUDA mylintis

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  Super ginekologas Dirba Kaune MEDGINTRO seimos klinikoj (siaures pr)

 3. User has not uploaded an avatar
  Dainora.V prieš 11 mėn.

  Planavau eiti į Kirijenko kursus apie gimdymą ir naujagimio prižiūrą, bet prisikaičiusi čia komentarų - persigalvojau. Bet kai paklausiau draugės, kuri lankė jo kursus - nedvejodama užsirašiau ir pati. Tai ačiū dievui, kad man ji juos rekomendavo! Net baisu pagalvot, kiek būčiau praradus jeigu būčiau nelankiusi... Jokie forumai ir bobučių pasakos neatstos tų žinių, kurias gavau per kursus; pradedant tuo, kaip pagimdyti kuo mažiau žalojant save ir leliuką, baigiant naujagimio maudymo ypatumais Tikrai SUPER GYDYTOJAS, viską aiškiai papasakoja ir parodo praktiškai.

 4. User has not uploaded an avatar
  soulilja prieš 9 mėn.

  Super ginekologas! Daugiau tokiu galit kalbet kiek norit nekeisciau i joki kita! Ir visom ji rekomenduoju!

 5. E.Va
  E.Va prieš 9 mėn.

  soulilja parašė:
  Super ginekologas! Daugiau tokiu galit kalbet kiek norit nekeisciau i joki kita! Ir visom ji rekomenduoju!

  O as priesingai, kaip tik lb nerekomenduoju. Lb atsiprasant "pochuistikas" gydytojas. Nezinau, kaip kitoms, bet mano konkreciu atveju, lb stipriai truko, is jo puses profesinio susirupinimo.