Balnys Mindaugas

Įstaigos, kuriose dirba:
Baltijos-Amerikos klinika
Nemenčinės pl. 54a, LT-10103, Vilnius
Klinika "Narmeda"
Konarskio 4b, , Vilnius
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos
Santariškių g. 2, Vilnius, LT-08661, Vilnius
Skyrius: Akušerijos skyrius

Atsiliepimai

 1. natukas.
  natukas. prieš 2 m.

  Superinis gyditojas! Po termimo as nuvaziavau jau skatinimui ir pataikiau i jo pamaina, tai apziurejo, nuramino kad nereikia skatint. Tai nuplese man plevele kad pagreitint naturalu gimdyma, ir namuo isleido. Ir po poros valandu atvaziavau su greitaja jau su saremiais, ir vel pas ji papuoliau, tik nusijuoke kad buvi teisus kad grisiu ta pacia diena, ir prieme mano gimdyma!Labai rupestingas!!! Super!

 2. User has not uploaded an avatar
  Ramuna prieš 1 m.

  Aciu is didziosios raides. Per gimdyma bendravimas buvo kaip su senu geru draugu. Ir be jokio susitarimo.

 3. org09
  org09 prieš 4 mėn.

  Empatiskas, demesingas, ramus, islaikytas, zodziu tobulas gydytojas. Jo pagalba gimdymas nors ir buvo sunkus, bet baigesi sklandziai. visa laika buvo salia ir drasino, o skubius sprendimus prieme zaibiskai ir uztikrintai, be jokios panikos. Linkiu kiekvienai patekti i Mindaugo rankas!

 4. agne.ge
  agne.ge prieš 3 mėn.

  Super gydytojas, prisiziurejau nestumo metu ir gimdziau pas ji, teko skatinti, viska puikiai atliko, labai rupestingas, mandagus, tik geriausi atsiliepimai.

 5. User has not uploaded an avatar
  evaname prieš 10 val.

  Merginos, Mamos, labai, prašau, parašykite kokios maždaug kainos pas jį? Ir kada reikia duoti? Gimdymo metu, prieš ar po? 1dieni einu pas jį tartis dėl gimdymo, esu labai nedrąsi šitais visai klausimais...