Buikienė Danutė

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

1. oognyte
    oognyte prieš 3 m.

O as gimdymo metu pries metus jauciausi zeminama ir pagalbos jokios ar malonaus bendravimo ar jokio palaikymo deja nesulaukiau. Nustebau cia radusi tiek geru atsiliepimu apie sia akusere. Sekmes jai dideles, bet pas ja gimdyt tikrai nenoreciau ir nelinkeciau niekam. O gal moteris buvo prastos nuotaikos...pavargusi..kas zino..

2. marakuja
    marakuja prieš 1 m.

Džiaugiuosi, kad jos pamaina baigesi, kai vyko pirmas mano gimdymas. Pabuvom kartu 4 val., tai mintyse kvieciausi kitą akušere, ačiū Dievui, atėjo 8 val. Ir atėjo gimdymą priėmusi jos kolege. Grubumas, visiška neatjauta, net nesuprasi, kuo neįtinka klusniai komandas vykdanti gimdyvė. Jau net nekakbu, kas būtų, jei mėgintum savo teises pareikšti gal tai buvo nakties nuovargis, bet niekaip kitaip negaliu paaiškinti tokio elgesio. Pirmas kartas, pirmas gimdymas, pirma tokio svarbaus įvykio palydovė ir kai taip nutinka, nepasimiršta.

Julija Sos prieš 1 m.

Noriu parašyti apie šią akušerę tik geriausius atsiliepimus. Gimdžiau pas ją ir Egidijų Jakiūną. Puiki, profesionali komanda, sudirbo tiesiog iki paskutinės sekundės tiesiog tobulai.
    Manau, kad tik šios akušerės dėka mano gimdymas buvo lengvas ir visiškai tobulas. Kitą dieną po gimdymo galvojau, kad vėl galėčiau pakartoti tą patį. Ji kiekvieną žingsnį puikiai pakomentavo nesukeldama jokio streso. Paaiškina, padeda. Atrodo, kad žmogus tiesiog ateina ir kiaurai mato tavo kūną, ką kurioje vietoje jauti ir kaip tai palengvinti.
    Kas svarbiausia - ji tikrai nėra gražbyliutoja ir ta, kuri sėdės tave ir liaupsins, bet labiau tiesiai šviesiai, kad taip, čia paskaudės, bet tai yra dėl mažylio, čia pakenčiamas skausmas bus, čia galit padaryti taip, kad būtų lengviau, čia kitaip. Ir gali būti, kad atsiranda žmonių, kurie nesupranta tokio bendravimo ir skundžiasi, kad yra nemaloni, bet čia klaidingas įspūdis, manau, tų, kurios nori, kad jas tiesiog girtų ir popintų gimdymo metu labiau, negu kad joms tikrai realiai padėtų.
    Žodžiu, DIDŽIAUSIA PADĖKA Danutei Buikienei, tikiuosi, kad pavyks pas ją gimdyti ir ateityje.

Juta prieš 1 m.

Grubi ir labai nemaloni. Atejo per pamainos pasikeitima kokiai valandai ir net nesistenge padeti, o nuolatos gazdino. Keletas citatu, kurios man iki siol praejus 4men skamba galvoje: "jus taip nedarykit norit vakumo ar repliu? Mamos viska del savo vaiku gali, kaip mes gimdydavom, dabar tiek akiplesu gimdyviu"

Milli_Gi prieš 4 mėn.

O aš noriu pasakyti tik geriausius atsiliepimus apie šią akušerę. Gimdžiau su Egidijum Jakiūnu ir Danute Buikiene. Ir jau antrą vaiką su šiais gydytojais gimdžiau, tik geriausi atsiliepimai, malonus bendravimas, profesionaliai atliktas darbas, karantino metu vyrui dalyvauti neleido , tai akušerė Danutė atstojo man vyra, visą laiką palaikė, bendravo ir tuo pačiu metu dar ir savo darbą atliko. Puiki komanda , jei bus trečias , tikrai rinkčiausi vėl Jakiūną su Buikiene. Ačiū didelis jiems!