Butkevičienė E.

Atsiliepimai

 1. SaKa
  SaKa prieš 4 d.

  Labai nemaloni gydytoja, laukė vokelio, kurio negavusi rodė akivaizdų nepasitenkinimą, pasipiktinimą. Ne tik neatsisveikino man išeinant, bet net neatsisuko. Tokioms gerb. gyd. tik ir norisi televiziją iškviesti, kad nors per kakadu parodytų ko kišenės ir stalčiai pilni...

  Beje, pacientė buvusi prieš mane vokelį davė, per praviras duris girdėjosi "ačiū ačiū, kaip malonu". Vieni pripratina, kiti eidami su siuntimu, kur priklauso nemokamai, turi jaustis nepatogiai, nes nedavė pakišos.

 2. User has not uploaded an avatar
  Lapkritinukė prieš 4 d.

  Ar kalbate apie genetikę, tai man ji kaip tik labai maloni pasirodė. Teko pas ją lankytis net 5 kartus, su kelių metų pertraukomis ir visais kartais buvo labai maloni, viską paaiškino. Gal ne nuotaikoj buvo?

 3. SaKa
  SaKa prieš 2 d.

  Taip, genetikę. Norėjau užsirašyti mokamam vizitui, nes nemokamo laiko sistemoje nebuvo, tačiau jai paskambinus, perrašė kitu laiku (kuris man net netiko), neva nemokamai. Būčiau sumokėjusi į kasą ir niekam ne ačiū, o dabar matyt tikėjosi, kad aš jai tuos pinigus atnešiu ir labai nusivylė, kad taip neatsitiko.