Dalia Deksnienė

Įstaigos, kuriose dirba:
Krikščioniškieji gimdymo namai (Respublikinės Kauno ligoninės klinika)
Miško g. 27, LT-44313, Kaunas
Skyrius: Ginekologijos skyrius

Atsiliepimai

 1. MiniM
  MiniM prieš 1 m.

  Buvau viena karta isejo atostogu likau be daktares ejau ps pavaduojancia,galvoju eiti kitur...

 2. User has not uploaded an avatar
  Egle A prieš 1 m.

  SaruneM parašė:
  Buvau viena karta isejo atostogu likau be daktares ejau ps pavaduojancia,galvoju eiti kitur...

  Bet kai buvote pas ja turejo pati jums paskirti sekanti vizita. Mane visada uzregistruoja kitam kartui. Mano nuomone ji gera gydytoja. Gal tik man taip atrodo, kad vizitu mazoka,bet jos darba su akusere pasidalina. Dar pas seimos nueinu jei kas neaisku. Tos kurios eina i poliklinikas tai man atrodo dar maziau demesio gauna... bent man taip atrodo... Tai ji tuoj gris is atostogu. Bet aisku kiekviena turime teise rinktis. Jei ji priiminetu gimdymus tai as tarciausi su ja...

 3. ciocė meška
  ciocė meška prieš 1 m.

  Ši daktarė prižiūrėjo ir pirmą mano nėštumą ir šį. Tikrai maloni, viską gerai paaiškina, vyrui irgi atskirai viską parodo, jei tik jis būna kartu. Bent man jokių neaiškumų nelieka. Tikrai ilgai ir atidžiai apžiūrinėja, ypač per echo Gal vizitai atrodo reti, bet kai nėra didelių rizikų, tai man kažkaip ir netrukdo. Jei ne pas ją, tai pas akušerę keliauji, ji taip pat atsako į visus klausimus.

 4. ana.ana
  ana.ana prieš 1 m.

  Si gydytoja dirba per tris vietas Laso ir Siaures seimos klinikose bet pagrindinis jos darbas operacijos kriskcioniskos ligonines ginenekolohijos skyriuje. As pas ja ten uzbegu privacei. Moketi neteko ji mane su siuntimu priima ten bet tik tdl kad ten persielidau Bet si gydytoja tikrai lb kompetetinga niekada nera baimes jai paskambinti ir pasiteirauti vieno ar kito dalyko. Na man net patiko tai kad dar kai laukiuos ji 12 sav pasake lyti tik liepe niekam dar nesigirti nes na maza ka bet po sekancios apziuros viskas 100% atitiko Tik va beda kad paciuose krikscioniskuose ji vissikai su nesciosiomis nedirba nebent tos kir papuola i ginekologini skyriu.

 5. bali
  bali prieš 1 m.

  labai maloni gydytoja! aiški konkreti ir šilta. Visi klausimai atsakomi su kaupu ir nuoširdžiai!