Domarkas Alvydas

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiauliu apsk.ligoninė, Moters ir vaiko klinika (akušerijos ir ginekologijos sk.)
Architektų g. 77, LT- 78170, Šiauliai
Skyrius: Akušerijos-nėštumo patologijos skyrius
Užimamos pareigos: vedėjas

Atsiliepimai

 1. MūsųLaimė
  MūsųLaimė prieš 6 mėn.

  Modeste parašė:
  Labuka. Cia euriukais tiek?

  Deja taip. Kainos tai kosmosas, bandykite visgi siuntimą gauti ;)

 2. MiMis
  MiMis prieš 6 mėn.

  Man daryta LP 2011 metais, darė ne Domarkas, bet labai puiki gydytoja Peršina. Nieko nemokėjau. Gydytoja paraso, kokiu tyrimu reikia prieš operaciją, suplanuojat datą, nes LP daroma tik iškart po mėnesinių.

 3. Modeste
  Modeste prieš 5 mėn.

  MiMis parašė:
  Man daryta LP 2011 metais, darė ne Domarkas, bet labai puiki gydytoja Peršina. Nieko nemokėjau. Gydytoja paraso, kokiu tyrimu reikia prieš operaciją, suplanuojat da…

  Persina dabar privaciai dirba

 4. MiMis
  MiMis prieš 5 mėn.

  Modeste parašė:
  Persina dabar privaciai dirba

  Tada irgi dirbo, bet operuodavo MVK

 5. Moksliuke
  Moksliuke prieš 1 mėn.

  Pas šį gydyotją lankiausi abu savo nėštumus (o dėl savo sveikatos problemų tai buvo sudėtingi nėštumai), ir esu labai labai patenkinta. Kaip daugelis rašot, kad mėgsta pasipinigauti, tai pasakysiu jums atvirai, nei pirmo, nei antro nėštumo metu nedaviau jokių "dovanėlių". Priežiūra buvo superinė, ir guldėsi nekartą (nors nelabai veržiausi) ir konsultavosi su kitais specialistais (neurologais, endokrinologais) ir labai atidžiai visuomet stebėjo. Man tai superinis gydytojas, atidus ir rūpestingas. Jei tik koks neramumas jam paskambindavau ir visuomet priimdavo, net ir be siuntimo. Jei tikitės, kad jis bus "ca ca lia lia" tai tikrai ne, man jis dalykiškas, rimtas ir nekalbantis nesąmonių. Jis turbūt vienintelis gydytojas, kuris po persileidimo man pasiūlė psichologo konsultaciją. Net šeimos gydytoja įtariai pasižiūrėjo, kai pasiprašiau siuntimo (dar tada nežinojau, kad nereikia).