Garšvienė Elena

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Skyrius: Konsultacinis centras
Užimamos pareigos: Vedėja

Atsiliepimai

 1. kopa
  kopa prieš 1 m.

  Aš dar tik vieną kartą buvau pas gyd. Garšvienę ir pritariu visoms, pasisakiusioms neigiamai.. Man tikrai nereikia meilikavimo ir saldžių žodžių, tačiau juk turiu su kuo palyginti. Echoskopas truko labai trumpai. Man jau buvo bemaž 12 savaičių, tikrai galima buvo pakomentuoti. Bet jinai tiesiog atsuko ekraną sekundei ir atsisuko atgal sau. Nuotraukos nedavė, o aš ir nepaklausiau, ar VGN nepriklauso? Gal jūs žinot.
  Na ir pats pirmasis vizitas tikrai buvo greitas, nelabai ko klausė ji manęs. O tikėjausi, kad Gimdymo namuose tikrai nėščią moterį daugiau apšvies...
  Labai norėčiau ją pakeisti kita gydytoja..

 2. Agnė Marija
  Agnė Marija prieš 1 m.

  Mane ji priimdavo po gimdymo, nes buvo kraujavimas. Kelis kartus atsitiktinai pas ją papuoliau tiesiog pasigavusi registratūroje, nes žinojau, kad vedėja. Tai man ji net labai patiko, pasirodė labai prifesionali ir inteligentiška, o svarbiausia greitai susitvarkė su sudėtinga infekcija ir viskas gerai baigėsi.

 3. AbigaileSau
  AbigaileSau prieš 1 m.

  kopa parašė:
  Aš dar tik vieną kartą buvau pas gyd. Garšvienę ir pritariu visoms, pasisakiusioms neigiamai.. Man tikrai nereikia meilikavimo ir saldžių žodžių, tačiau juk turiu s…

  Labas. Aš kai lankiau pas ja viso nėštumo metu, ji buvo labai konkreti. Bet vaiką irgi minutę parodydavo ir viskas. Dabar lankau pas Saltanaviciene. Irgi labai rimta, konkreti. Bet 12 sav. Vaiką parodė taip nuodugniai. Garsviene niekada nerodė. Aiškino kur visi organai, ilgai leido pažiūrėti į mažylį. Tai nei kiek nesigailiu pasirinkus kitą gydytoja.

 4. AbigaileSau
  AbigaileSau prieš 1 m.

  AbigaileSau parašė:
  Labas. Aš kai lankiau pas ja viso nėštumo metu, ji buvo labai konkreti. Bet vaiką irgi minutę parodydavo ir viskas. Dabar lankau pas Saltanaviciene. Irgi labai rimta, konkreti. Bet 12 sav. Vaiką parodė taip nuodugniai. Garsviene niekada nerodė. Aiškino kur visi organai, ilgai leido pažiūrėti į mažylį. Tai nei kiek nesigailiu pasirinkus kitą gydytoja. Pas gArsviene kai paklausiau kokį klausimą iškarto viskas gerai. Gimda man susitraukinėjo, aš sakau nieko nejauciau puikiai jaučiuosi. Sako kaip nejauti. Šaltų tonų. Pagimdžiau 37 sav. Virkštelė apsiviniojus aplink kaklą, pečius. Baisu.

 5. Paskalis
  Paskalis prieš 7 mėn.

  Siandien lankiausi pas sia gydytoja echoskopijos. Visai normali pasirode, ne per daug bendraujanti, bet tikiuosi profesionali.