Guzavičienė E.

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 8 m.

  as ir apie sia moteri nieko gero negaliu pasakyti,kaip witulee minejo tuscias zmogus ziuri kad kisi koki duotum

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 m.

  nuolatos pikta, jokiu budu neuzjaus, o dar ir apsauks. niekam nelinkiu pas ja papult. akivaizdziai laukia kad ka nors duotum...

 3. User has not uploaded an avatar
  Daiva ir Mantukas prieš 4 m.

  patariu iškart persirašyti pas kita.. nes ši daktarė apatiškai žiūri į viską, jei pati ko nepaklausi nieko nesakys, jei dzin viskas. paskutini menesi reikia lankytis kas savaitę, o ji man sako ateik po mėnesio, sakau tai jau pagimdžius gal būsiu.. ji : tai puiku.

 4. beva
  beva prieš 4 m.

  tikrai taip.papuoliau paskutini nestumo menesi pas ja. tai sake po termino net nesirodyt jai,o vaziuot i ligonine nes mane ten skatins. kadangi sakiau jog gimdysiu antroj, O JI DIRBA KLINIKOSE, matyt patapau jai dar ir del to neidomi.nei ziurejo mane ar kas atsivere jau ten, nei ka. baigesi mano terminas,palaukiau kelias dienas ir nuvaziavau. tai priimamajam mane-tiesiogine ta zodzio prasme-ten dirbancioji ISDURNINO. sake kad nebuna tokiu dalyku kaip skatinimas be veiklos.ir paskui isaiskino visa padeti apie sita gine.
  JEI YRA IS KO RINKTIS-BET KURI KITA,TIK NE JI. as vakar poliklinikoj taip ir pasakiau kad ji man nepatiko.

 5. AlfaOmega
  AlfaOmega prieš 3 m.

  Gaila kad tik dabar pasiskaičiau komentarus.. visa nieštumą mane, jei galima vadinti, "prižiūrėjo"..praleido tyrimą dėl gliukozės, ir irgi kaip kaškas sakė lankiausi kas mėnesį..eilės be proto didelės, jei užregistruota 6 h. Tai prieidavau 8.. nieštukei tiek laiko laukt.. ir dar galiausiai apšaukdavo .. žodžiu ne ne ir dar kart NE!