Janušas Leonas

1. lina19863
    lina19863 prieš 2 m.

Bėganti Ugnis parašė:
    na pas ji tariaus del gimdymo, bet del paprasto. jeigu be cp neiseina, tai manau ir ji padarytu. bet jeigu tik jusu uzgaida, dristu abejoti

Ne uzgaida yra rizika .aciu lb uz informacija

2. Nyana
    Nyana prieš 1 m.

Gimdžiau pas jį antrą vaiką. Jokių nusiskundimų neturiu, prižiūrėjo, davė patarimų.

3. Pupsina prieš 8 mėn.

Viena karta teko susidurti su šiuo gyditoju, galiu patvirtinti kad tikrai atmestinai i nieščiasias žiūri.
    Atvažiavau i priimamaji su stipreis pilvo skausmais (skausmas tokio stiprumo kad net pastovet ar pakvepuot negaledavau) 14 nėštumo savaite.
    Tai jis apžiurejo mane su echoskopu ir pasake gresenčio nematau, neguldysiu taves nes nekraujuoji. Parašė bilioti pasiulė pagulinėt ir liepė pas savo prižiurinčia daktare važiuot toliau aiškintis.
    Tai prižiurinti paskaitė jo atsakymus ir iškart pasakė kad man gresiantis persileidimas ir paskyrė lovos režima ir magni išrašė. Lovos režime išbuvau iki dekreto, dabar bereikia sulaukt gimdymo tikiuos neteks pas ji gimdyt.

Rasa20 prieš 4 mėn.

Pats blogiausias gydytojas, padarė hematoma ant pilvo iki pat krūtinės,nes vos nesokinejo ant pilvo ir tuo mėgavosi

5. Nyana
    Nyana prieš 4 mėn.

Rasa20 parašė:

Man irgi spaude pilva. Vaikas labai didelis buvo.